Sayfa 38/309 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 2470 madde; 297 - 304 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    sendende bişey kaçmıyor kartal . tmsn altay tankında hüsrana uğratsada

savunma sanainde güzel işlere imza atıyor . bilirsin elim kolum uzundur

hisse hem ucuz hemde gelecek için umut veriyor alıma yeni başladım tercihimi

ya beraya yada tmsn a yapacaktım tmsn ağır bastı ytd.
    Dayi beranin bilanco tahminim arsa satisindan guzel gelecek oda p.tesi.yani yarin son.gun.tmsn.da zarar artmistir.oda belli az cok ama tms.icin beklentiler fazla tabi.ama sen beranin iyi bikatcosunu kacirmassin sanki

Alıntı Originally Posted by kartal8074 Yazıyı Oku
    Dayi beranin bilanco tahminim arsa satisindan guzel gelecek oda p.tesi.yani yarin son.gun.tmsn.da zarar artmistir.oda belli az cok ama tms.icin beklentiler fazla tabi.ama sen beranin iyi bikatcosunu kacirmassin sanki

121 milyonluk arazı satışını umarım eritmemişlerdir İnşallah iyi gelirde para kazanırsınız

3.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    121 milyonluk arazı satışını umarım eritmemişlerdir İnşallah iyi gelirde para kazanırsınız
    Dayi bu yonetimden hersey beklenir ozellik guzel haberleri hic etmeyi cok iyi bilirler.ins.herkesin gonlunce olur.hdfgs de de iyi kazandin.gule gule harca.

Alıntı Originally Posted by kartal8074 Yazıyı Oku
    Dayi bu yonetimden hersey beklenir ozellik guzel haberleri hic etmeyi cok iyi bilirler.ins.herkesin gonlunce olur.hdfgs de de iyi kazandin.gule gule harca.

hedefgirişim böyle ortamda iyi kazandırdı hala da bır mıktarla orada devam ediyorum

1 yılıımı verdim hedef girişime neredeyse 1 koyup 2 aldım

çok sağol teşekkür ederim

bilanço gelmiş 38.729.357

********ler 121.000.000 milyon lıralık arazi sat böyle bilanço açıkla

6. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

7. Bir tanede karakterli insan olsun.be.su yonetimde.hirsizlar surusu.bu dunyanin obur tarafida var.unutmayin

8. Kar güzel geldi. İçinde arsa yok arsa üçüncü çeyrekte gözükür. Dolar kuru vs de iyi yansıyacak. Bir kıvılcım üç dörtlere götürür. Bugün almaya çalıştım vermedi kazancınız hayırlı olsun

Sayfa 38/309 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •