Sayfa 51/309 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 401 - 408 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    dayı sadece bunda yapmamış tire kutsan ordada yapmış ucuz maliyet den değil garanti bedelli sermaye artırımi yapacak ondan bu arada açıdan ciddi satış olabilir yakında borsa genelinde
    garanti'nin bedelllisiyle garantiyle hiç bir bağlantısı olmayan firmalarla nasıl bir bağlantı kuruyorsunuz olamaz öyle şey.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Dayı sadece bunda yapmamış Tire kutsan ordada yapmış ucuz maliyet den değil garanti bedelli sermaye artırımi yapacak ondan bu arada açıdan ciddi satış olabilir yakında borsa genelinde

garanın bedelli yapmasıyla , berada garandan satış olmasının mantığını anlayamadım , garan bir çok tahtada da alıcıydı dün

3.  Alıntı Originally Posted by ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    kredili malın satışı yani teminatı eksiye düşen birinin malını satmis olabilirler. Misal pegasus yada thyo da yüklüce kredili mali var teminatı eksiye düşüyor banka fiyata bakmadan çatır çutur satar.
    Burada da dediğiniz şeyin yapılmış olması ihtimali oldukça yüksek haklısınız

sayın ayasofya kapta garanın bedelli haberini göremedim ??

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Burada da dediğiniz şeyin yapılmış olması ihtimali oldukça yüksek haklısınız

sayın kıtapçı kardeş ben hiç öyle bir ihtimal görmüyorum

hissede gruplar cirit atıyor sadece oyun yapılan hareket

6.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    sayın kıtapçı kardeş ben hiç öyle bir ihtimal görmüyorum

hissede gruplar cirit atıyor sadece oyun yapılan hareket
    Neden olmasınki dayı (yiğit lakabıyla anılır) durup dururken? hisse yukarıya gitmeye iştahlı, yabancıların aldığını satanda görüyor, sıkışmasa , zorlanmazsa satması için bir sebep yok

https://www.kap.org.tr/Bildirim/787624

davalarla ilgili haber ürkütmüş olabilir konuyu bilmeyen yatırımcı ise garandan satan

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/bildirim/787624

davalarla ilgili haber ürkütmüş olabilir konuyu bilmeyen yatırımcı ise garandan satan
    firmayı daha yakından tanıyan sizsiniz sayın dayım,bir şey diyemem, yalnız gözüm üzerinde hissenin yakından takipteyim.

Sayfa 51/309 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •