Sayfa 73/309 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 2472 madde; 577 - 584 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. 11 kasımda 9 aylık bilanco açıklanması bekleniyor. Artık gözler son 3 aylik kârda.

2. 4.30 dan 3.87 ye ... yabanci ne yapti bugün goren var mi tesekkurler

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Herkese iyi akşamlar
    Bugünden bisry anlayan oldumu beyler yabanci sanirim hala devam ediyor merill bugun alima dedam etti..
    Ortalikda fazlasiyla bilgi kirliligi var bence hala blanco bekliyorum.. Umut0109 degerli yorumlarinizi bekliyorum..

5. Böyle gitmesi bence daha sağlıklı. Sıralı destekler 3,78-3,56-3,37-3,09,
    Yarın 3,56 desteğinin çalışmasını bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Hava iyi diye ne mal olduklarını unutmayın. Temkini elden birakmamak.lazim

7. Kağıt brüt takasa girdi.Yarın bakalım nasıl tepki verecek.Taban olamaz inşallah.

8. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında BERA.E payları 07/11/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 21/11/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.* Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yönteami uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 73/309 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •