Sayfa 71/309 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 561 - 568 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

Tüm hisse.net ve diğer sitelerde bera konuşuluyor rakamlar havada uçuşuyor böyle bir zamanda ben kaçtım. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

2. [QUOTE=marinsea;3865455]Tüm hisse.net ve diğer sitelerde bera konuşuluyor rakamlar havada uçuşuyor böyle bir zamanda ben kaçtım.

Kimsenin rqkqm verdigi yok, abartma kardes

3.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Tüm hisse.net ve diğer sitelerde bera konuşuluyor rakamlar havada uçuşuyor böyle bir zamanda ben kaçtım. Saygılarımla.
    Valla hısse nette şuana kadar kimse yok, diğer yerler neresi söyle bizde bakalım...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Valla hısse nette şuana kadar kimse yok, diğer yerler neresi söyle bizde bakalım...
    Kardeş 3.60 atladım diyorsun sonrada yazını siliyorsun. Ben böylelerini görünce aklıma güvenirim. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

5. Ben o sert dususte 2.00 lerden gidecegini bile bile almayan beynimi opeyim

Kısa zamanda yüzde yüze yakın bir prim yapmış bir hissede olması gereken mantıklı bir bireyin yapması gerekli olan kar realizasyonu yapmak birilerini rahatsız ediyor demekki oyunlarını bozuyorum ki spekin kalemşörleri hiç vakit kaybetmeden kümesteki tavukları kaçırmamak için harekete geçildi. Saygılarımla.

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. meri teyze kafayı kırmış öyle görünüyor, bu gibi hareketlerde yapılabilecek en iyi hareket, ya kaderine razı olup bekleyeceksin, yada sermayeni alıp karını hisse de bırakacaksın, nereye giderse gitsin. YTD

Sayfa 71/309 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •