Sayfa 237/309 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Bu %52 den dolayı bedelli başvurusunun reddedileceğini düşünüyorum. Hatta başvurunun reddedilecegi bilinerek yapıldığı kanaatindeyim. karardan sonraki alışlara bu şekilde cevap verebiliyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bedelli sermaye arttırımı mevzusu reddedilirse eğer bu durum hisseye olumlu mu yansır olumsuz mu ??
    Son zamanlarda bedelli başvurusu onaylanan şirket hisseleri tavan tavan gidiyor...

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
     Alıntı Originally Posted by buyukhilmi Yazıyı Oku
    Bu %52 den dolayı bedelli başvurusunun reddedileceğini düşünüyorum. Hatta başvurunun reddedilecegi bilinerek yapıldığı kanaatindeyim. karardan sonraki alışlara bu şekilde cevap verebiliyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bende büyükhilmi gibi düşünüyorum. Bedelli onaylanmayabilir. Bedelli haberi geldiğinde hisse 4 lerdeydi. Ve alımlarda fena değildi.
    Zaten az bi dolaşım lotu olan holdingin ciddi bir miktarı alınmış ve halen devam eden talebi yavaşlatmak için bu haberle yönetim hamle yapmış olabilir.
    Alımlar devam edip artık yönetimi GK da tehdit eder duruma geldiği için OY HAKKI OLMAYAN Lotları oy hakkı olan hale getirilmiş,
    Özetle benim okuduğum senaryoma göre, GK da baskın yememek için yönetimin yaptığı bir manevra olarak düşünüyorum.

Yinede senaryo olduğu unutulmamalı, sadece beyin fırtınası olsun diye yazma gereği duydum. bambaşka bir şeyle de karşılaşılabilir.
    Dayının dediği gibi akılalmaz bir durum var. Ve bir mantığa oturtmak için düşünebildiğim bir durum.

YTD değildir.
    Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin.
    Kendine Bir Uğraş Bul, Düşünme Derin Derin... Hz. Mevlana...

4.  Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    Bende büyükhilmi gibi düşünüyorum. Bedelli onaylanmayabilir. Bedelli haberi geldiğinde hisse 4 lerdeydi. Ve alımlarda fena değildi.
    Zaten az bi dolaşım lotu olan holdingin ciddi bir miktarı alınmış ve halen devam eden talebi yavaşlatmak için bu haberle yönetim hamle yapmış olabilir.
    Alımlar devam edip artık yönetimi GK da tehdit eder duruma geldiği için OY HAKKI OLMAYAN Lotları oy hakkı olan hale getirilmiş,
    Özetle benim okuduğum senaryoma göre, GK da baskın yememek için yönetimin yaptığı bir manevra olarak düşünüyorum.

Yinede senaryo olduğu unutulmamalı, sadece beyin fırtınası olsun diye yazma gereği duydum. bambaşka bir şeyle de karşılaşılabilir.
    Dayının dediği gibi akılalmaz bir durum var. Ve bir mantığa oturtmak için düşünebildiğim bir durum.

YTD değildir.
    Eee sonuç diyelim ki bedelli reddedildi SPK tarafından hissenin yönü ne tarafa olacak ??

5. Bedeli olmuyacak langirt koy sandagi degilmi dayiiii

6.  Alıntı Originally Posted by xnon Yazıyı Oku
    Ne diyor grafik peki ?

7. Kendine 8 üstü yeni bir kanal açıp ordan mı devam edecek artık ?

Sayfa 237/309 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •