Sayfa 1/309 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2470 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. BERA - Bera Holding A.Ş.

BERA - Bera Holding A.Ş.

Eski başlık arşivdedir. Link
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...=189&page=1001
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

yeni başlık hayırlı olsun bol kazançlar

3. Amin İNŞALLAH hayırlara vesile olur.

meydanı boş buldunuz at oynatıyorsunuz dimi hadı bakalım

5. Belki bir kademe daha sarkar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    meydanı boş buldunuz at oynatıyorsunuz dimi hadı bakalım

hayırdır dayı, meydanı doldurmak gibi bir planınmı var. İTTİFAK taki gibi genel kurulda baskın seçimmi isteyeceksin yoksa..

Niyetin varsa söyle hemen oylarımızı çoğaltmaya başlayalım...

Ama senin ağzın yanmıştı değilmi, bir kere denedin "nasrettin hoca misali" arkandan gelenlerin çoğu yolda sıvışıvermişlerdi...

bak ittifak yeni yönetimi ne yapmış, adamlar iyi niyetli gibi, Öyle hisse spekülasyonu için malı kiralamayı bırakın da şirketi faiz yükünden kurtulalım önce demişler.

""
    Toplanan yönetim kurulumuz, Holding ve Grup Şirketlerimizden Big Planlama Yönetim ve Müşavirlik A.Ş. ile Seha İnş. Müh. Mad. Turz. San. Ve Tic. A.Ş.'nin elinde bulunan ve Borsa İstanbul'da işlem gören ADESE paylarının, gelirinin en az yüzde doksanlık kısmı nakdi banka kredi borçlarının ödenmesinde kullanılmak üzere en uygun şartlarda satılmasına,bu kararın adı geçen grup şirketlerin Yönetim Kurullarına bildirilmesine karar vermiştir.
    """
    Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin.
    Kendine Bir Uğraş Bul, Düşünme Derin Derin... Hz. Mevlana...

Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    hayırdır dayı, meydanı doldurmak gibi bir planınmı var. İTTİFAK taki gibi genel kurulda baskın seçimmi isteyeceksin yoksa..

Niyetin varsa söyle hemen oylarımızı çoğaltmaya başlayalım...

Ama senin ağzın yanmıştı değilmi, bir kere denedin "nasrettin hoca misali" arkandan gelenlerin çoğu yolda sıvışıvermişlerdi...

bak ittifak yeni yönetimi ne yapmış, adamlar iyi niyetli gibi, Öyle hisse spekülasyonu için malı kiralamayı bırakın da şirketi faiz yükünden kurtulalım önce demişler.

""
    Toplanan yönetim kurulumuz, Holding ve Grup Şirketlerimizden Big Planlama Yönetim ve Müşavirlik A.Ş. ile Seha İnş. Müh. Mad. Turz. San. Ve Tic. A.Ş.'nin elinde bulunan ve Borsa İstanbul'da işlem gören ADESE paylarının, gelirinin en az yüzde doksanlık kısmı nakdi banka kredi borçlarının ödenmesinde kullanılmak üzere en uygun şartlarda satılmasına,bu kararın adı geçen grup şirketlerin Yönetim Kurullarına bildirilmesine karar vermiştir.
    """

hahaha yok be zebun kardeşim aslında tam zamanı

yabancının elinde 17 milyon lota yakın mal var

şöyle 3 dört milyon lot olsa bunları devirmek çok kolay

yabancıların malıyeti tahminim 2.50 lıra cıvarıydı

doların artmasından dolayı zararları katlanmış oldu

yanı ellerindeki malın malıyeti 5 lıranın üstü oldu

bunların karşısına kım çıksa onu desteklerler ama ama ama .

""
    """

buna benzer bir haber bizede lazım ki bizde uçalım kaçalım

Sayfa 1/309 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •