Sayfa 136/309 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2470 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Arkadaşlar şirket ile ilgili olan yasa vetonun ardından Mecliste yeniden görüşüldü. Ve gelinen noktada bugün itibariyle Cumhurbaşkanı tarafından onaylanarak resmi gazetede yürürlüğe girdi. Yasa ile şirketin mahkemelerde devam eden binlerce davası düşecek. Borçlarından kurtulacak. Kısacası önünü görebilecek artık. Şirketin karlılığı, yabancı yatırımcının hissede bulunuşu YTD olmamakla birlikte güzel günlerin geleceğini gösteriyor.

2.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    sn umut 0109 ,

Bu şirketin temel hikayesi ve ne alır ne satar bu bilgileri paylaşa bilirmisiniz .
    Arama yaptığımda değişik sonuçlar çıkıyor , tahtayı eskiden takip edenlerden bilgi rica edicem .
    Sayın Bulut-53; öncelikle sizi tanıyorum ve münasebetinizden dolayı onur duydum. Ben bu hisseyi seçmedeki öncelik teknik verilerinin iyi olması idi ve 1,55 gibi maliyetlendim. Ama tabi ki önce biraz araştırma yaptım. Finansal verileri o zaman için pek içaçıcı değildi. Süregelen birsürü davaları vardı. Bugün bu sorun ortadan kalkmış görünüyor. Şirket iştiraklerinden MPG AŞ. savunma sanayiinde faaliyet göstermekte, bunun yanında PVC den tutun gıda sektörüne kadar pek çok alanda faaliyet gösteriyor. Detaylı notlarım vardı fakat ulaşamadım şu an için. Daha detaylı bilgiye sahip arkadaşlar da vardır mutlaka. Paylaşırlarsa sevinirim. Ama benim ağırlığım daha çok teknik verilerdir. Bol kazançlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Sn umut bende onur duydum bilgilendirme için tşkl

4. Tahta 2012-2017-2019 tarihlerinde Ekim - kasım aylarında sert hareketler yapmış teknik olarak .
    Tahtada flama formasyonu mevcut.

5. Yabancının ilgisi varsa bir de dolar bazlı bakalım

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Arkadaşlar çıkan kanun sonrasında şirket tarafından davalılara hisse mi verilecek yoksa davalılarda zaten önceden hisse var mıydı bu konuyu bilen bilgi sahibi biri yanıtlarsa sevinirim

7.  Alıntı Originally Posted by Hakan3873 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar çıkan kanun sonrasında şirket tarafından davalılara hisse mi verilecek yoksa davalılarda zaten önceden hisse var mıydı bu konuyu bilen bilgi sahibi biri yanıtlarsa sevinirim
    Geriye doğru bakın göreceksiniz.

8. Artik 4.10-20 bölgesi yüksek hacimle aşılmalı.yoksa sıkıntı büyür.
    https://i.resimyukle.xyz/419QNQ.png

Sayfa 136/309 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •