Sayfa 133/309 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    chp 3,5 oy uğruna bera yasasınniptaliı için anayasa mahkemesine gidecekmiş yasanın ne getirdiğini ne götürdüğüğünü tam hesap etmeden şirket kapanırsa kaç kişinin işsiz kalacağını koskoca bir şirket tasviye olunca yatırımlarının ne olacağını düşünmeden sırf bumilletin değerlerinin sırf bumillet müslüman diye, müslüman olan bumilletin değerlerinin ve varlıklarının heba olması uğruna daha önce vampir yarasalar olarak gördüğü müslümanları şimdi islami sermaye tarafından kandırılan insanlar adı altında anayasa mahkemesine gidiyor. Gariblik şurda kandırılan müslümanlar ifadesini kullanmıyor kandıran islami sermaye imajını veriyor ulan kandırılan bir grup varsa kandırılanda müslüman kandıranda sana ne oluyor. Amacını çok iyi biliyoruz. Amacın müslümankorumaksa Alçakoğlu alçak cibiliyeti ve nesebi bozuk esat tarafından öldürülen 1 milyon müslüman adına sen neyapıyorsun ya bukadar insanı gözünü kırpmadan öldürüyorsun zındık esad diye bir çift laf etsene edemezsin çünkü aynı tiyniyettesin.
    En başta şunu söyleyeyim CHP ti savunmuyorum;
    1- Müslüöan kelimesini çok kullanıyorsun, bunun yerine İNSAN kelimesini kullanmanı tavsiye ederim,
    2- Esat veya Esed ve ülkesindeki durum beni hiç ilgilendirmiyor. Kendi ülkemin insanı aç ilken elin arabı umrumda olmaz,
    3- tarihi açın okuyun savunduğunuz sözde müslüman Araplar hep bizi sırtımızdan vurdular. Hala da vuruyorlar.
    4- çıkacak kanun İle madur olan insanlar fayda sağlayacaklarmı açıkçası ben bilmiyorum. Numunen iyi bu mağduriyeti birebir yaşayanlar bilir. Bırakalım onlar yorum yapsınlar
    5- bu millete en büyük zararları kimler vermiş otur bir düşün . Yerden yere vurduğun CHP mi yoksa insanların dini duygularını sömüren şarlatanlar mı
    6- islamda savurganlık haramdır, şatafat, gösteriş haramdır, kul Hakkı yemek haramdır. Bunları yapan da ŞEYTAN dır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Umut0109 ağzına sağlık 👏👏👏👏👏

4. 21 günlük ortalamanın altındayız. Yani 3,84 üzerine atmadan rahat yok. Yatay kırmızı çizgiyi kırmadığı sürece sıkıntı yok bence. O da yarın için 3,62 olacaktır. Herkese bol ve hayırlı kazançlar dilerim.
    Yazdıklarım eğitim amaçlı çalışmalardır. Asla yatırım tavsiyesi olamaz.

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    En başta şunu söyleyeyim CHP ti savunmuyorum;
    1- Müslüöan kelimesini çok kullanıyorsun, bunun yerine İNSAN kelimesini kullanmanı tavsiye ederim,
    2- Esat veya Esed ve ülkesindeki durum beni hiç ilgilendirmiyor. Kendi ülkemin insanı aç ilken elin arabı umrumda olmaz,
    3- tarihi açın okuyun savunduğunuz sözde müslüman Araplar hep bizi sırtımızdan vurdular. Hala da vuruyorlar.
    4- çıkacak kanun İle madur olan insanlar fayda sağlayacaklarmı açıkçası ben bilmiyorum. Numunen iyi bu mağduriyeti birebir yaşayanlar bilir. Bırakalım onlar yorum yapsınlar
    5- bu millete en büyük zararları kimler vermiş otur bir düşün . Yerden yere vurduğun CHP mi yoksa insanların dini duygularını sömüren şarlatanlar mı
    6- islamda savurganlık haramdır, şatafat, gösteriş haramdır, kul Hakkı yemek haramdır. Bunları yapan da ŞEYTAN dır.

Umut0109 yüreğine sağlık dostum...

6. Arkadaşlar chp ve avcilan davalar konusu da fikrimi soylemek istiyorum Cunki bu isin basindan beri sirketin ortagiyim
    Chp nin insanlar muslumanlari yada beranın ilk ortaklarin in hakkini korumak icin anayasa mahkeme seine gitmesin yada bu konuda fikir beyan etmesi seref ve haysiyet yoklugunun gostergesidir
    Cunki
    1990 lardan 2000 li yillara kadar yesil sermaye diyerek yandas basini arkasinda alip yandaslariyla kamuoyu olusturan kesimin basiydi
    Ve en onemlisi
    Almanyada yeni davalar acilamiyor 3 4 sene oncesi zamanasimina ugradi.
    Yalniz ca acilmis davalar devam ediyor veya Burda kazanilan davalar tr de yeniden mahkeme e giderek Almanyada verilen kararlarin taninmasi davasi buda tahminim 4 5 bin civarı dava
    Herkes dava acamiyor masraflari cok yuksek
    Yada parayi yatirdigin donem avukatlik sigorta varsa o sigorta karsiliyordu
    Onu da belli sartlari vardi.
    Yani almaya ve avrupada yeni davalar in gelmesi imkansiz. Zaman asimina ugradilar.
    Ben
    O donemden bugüne avukat sigortam olmasinina Ragmen kul hakki na girmemek icin dava acmadim
    Biz kar zarar ortagi olarak para verdik dogrular veya hatalar oldu ve herzaman olacaktirda beranın degeri bu gunki degerle yatirdigim 4,98 Euro degil 3.7 TL dir
    Ya nasip
    Sahsi dusuncelerimdir kimseye Ytd

7. Sayın Gonyalı olayın birinci dereceden mağduru olduğunuz için fikirleriniz değerlidir benim için.
    Şunu da eklemek isterim sözlerimin sonuna; parti ayrımı gözetmeksizin tüm siyasetçilerin alayını bir gemiye doldurup büyük okyanusun ortasında ıssız bir adaya bırakılması taraftarıyım. Ben emekli bir askerim vatanımı canımdan öte severim. Ve mevcut siyasilerin gaflet ve delalet içinde olduklarını düşünüyorum. Hassas olduğum bir konu olduğu için çok konuştum, başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın.

8. Sn. Umut Bey, ağzınıza sağlık, bu ülkede siyasal bilimler fakültesine gerek yok para ağası olmak yeterli neyse umarım bera yoluna devam eder. Saygılar.
    Son düzenleme : adalimali; 04-12-2019 saat: 14:10. Sebep: yanlış yazım

Sayfa 133/309 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •