Sayfa 88/309 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 697 - 704 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. umut0109 usta bu grafiklerden ne anlıyoruz oldu bitti bu grafiklere hic inancım olmadıgı icin ilgilenmedim

2.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    umut0109 usta bu grafiklerden ne anlıyoruz oldu bitti bu grafiklere hic inancım olmadıgı icin ilgilenmedim
    Ben de bu grafikler sayesinde kazandım hep. Tekniğe inanmıyorsanız boşverin. Şöyle söyleyeyim grafikler sat demiyor bana ama temkinli ol diyor. Eğer bozulmazsa yolu uzun diyor. Saygılarımla, bol kazançlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Ben de bu grafikler sayesinde kazandım hep. Tekniğe inanmıyorsanız boşverin. Şöyle söyleyeyim grafikler sat demiyor bana ama temkinli ol diyor. Eğer bozulmazsa yolu uzun diyor. Saygılarımla, bol kazançlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bende hep hislerimle hareket ederek kazandım o yuzden devam ediyorum benim maliyet 3,00 1 taban yapsa satarım karda oldugum için satmıyorum

4. https://www.google.com/amp/s/www.trt...41244.html/amp

Önümüzdeki hafta biter bu iş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
    vay be ses soluk çıkmıyor sattı mı ne yaptı millet?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
    yasa ne alemde?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Haftaya salı günü görüşmelere devam edilecek

GM 9 Pro d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
    Bera holding A101 de satiyorSu gibisin bera ama su yemyesil
    Endekste ters akiyorsun

Sayfa 88/309 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •