Sayfa 139/309 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Şirketin kasasına son altı ayda 200 milyon üzeri para girdi (arsa satışı ve davaların bitmesi sebebiyle) buda ciddi bir ivme kazandıracak. Kanaatimce şirket değeri yeni bir taban üzerinden yukarı hamle yapar. Bugün satış baskısı vardı ya küçük yatırımci yada açığa satış sebebiyle bunu yaşadı. Holding bünyesindeki savunma sanayii hastane yatakları rulman ve diğer şirketlerin performansi da iyi olur inşallah. Şirketin küçük ortakları bu seviyeden hisse satmaz onlara hissenin maliyeti 10 dan aşağı degil. Çok uzun zamsn geçti belki çoğu veraset sebebiyle hemen satamaz. Bu fiyatlar çok ucuz kalabilir. İnşallah temennisiyle

2. Yabancı satışı azalarak devam ediyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by adalimali Yazıyı Oku
    bu ne baskı yaaa kimin malını alamadınız geneee
    Beni bekliyodur 1 lot izlemelik var ac gözlü onu kafaya taktı heral

4. Doymadı gözleri doymadı bizim menkul 138 bin lot toplu cıtı ona keza diger kısmında 11 milyon gözüküyo onunda 3 ü 5 gecmez küçük sayısı savaş kendi aralarında meryy durup durup mikiyo tam bitti derken yeni milli olmuş ergen misali dayanıyoda dayanıyo ey spek yeter canımız cıktı mikike mikile onca postadan kayımdan sonra şimdi hesap zamanı birazda para kazandırda acımız dinsin

5. Ne kadar is yaparsa yapsin hangi kanun cikarsa ciksin davalar düşse bile bunlar adama para vermemek icin kimseye kazandirmamak icin yeni bir hile hurda bulurlar. Kanlarina islemis srfsizlik onlar da hakli napsinlar

6. Bu hisseye girmekle büyük bir hata yapmışım umarım kısa sürede kurtulabilirim

7. Bundan sonra yönetim kurulu toplantısında çoğunluk bireysele geçebilir hatta yönetim bile değişebilir. İşlem görmeyen çoğu hisse kote oldu. Adamlar mahkeme ile uğraşan kişiler mutlaka toplantıya gelir. Bundan sonra düzenli temettü verir yeni yönetim oluşabilir. Anlık kademeleri görüyorum. Bir hisse böyle düşmez bence bundan sonraki 5 ve üzeri rakam için baskı yapıyorlar. Ama bu s400 olayı piyasayı bozarsa o başka

8. Şirketin kasasına sermayesi kadar para girdi ekstra. Batık şirketi yatırım yok. İnşaat çok az bu holding de. Şirket bundan sonra bir üst Sekmentte artık. İster borç odesin ister yatırım yapsın sermayesi kadar para girdi. Bundan sonra bu fiyatlarda olmaz. Bu baskı bir önceki 1,70 lerde de böyleydi. Sonra bir nefeste buraya geldi. Satan merinin hissesi yok. Citinin çiti 5-6 milyon lot almış. Bugün alıp satanlar hep zararına satiyor buda gösteriyor ki bunlar baskı dökmek için Kasım 7 den itibaren bakıyorum yabancı artida. 1000 kişinin 500 milyon liralık tazminatı düştü. 140 milyon net kasaya para girdi bu davalardan. Bu 1000 kişi bundan sonra yönetim kurulu toplantısında bir şekilde bulunur. Bunların lot miktarıda yönetim kuruluna etki edecek kadar büyüklükte olduğunu tahmin ediyorum. Bu konuda başka fikri olan varmı. Bu arada ben Konyalıyim. Bur arkadaşimda kurulduğundan bu yana orada çalışıyor onun söylediği maddi değeri çok yüksek arsalar var demişti. Bunları hiç hesaba katmadim. Konya'da LCW Waikiki sattığı arsa 100 milyon üzeri . Olaya böyle bakınca bunların böyle on
    parsel arsası olsa bu şirketin değeri nerelere gider. Mahkemeye 140 milyon teminat yatıran bir şirket te onun kat be kat üstü ya arsası var yada gayri menkulu.

Sayfa 139/309 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •