Sayfa 60/309 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 2470 madde; 473 - 480 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. bende geldim tekrar aylar sonra

2. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. sn.umut0109,
    öncelikle merhaba demek isterim bende yakın zamanda biraz bera sahibi oldum ancak burada sizdenb başka yazan yok gibi yada bizden başka key yok sanırım)
    beklentiniz nedir defter fityatına bakılır ise çok düşük seviyelerde ama hareketi ne zaman yapar bilemiyorum? sizden bir yorum alabılırmiyim
    bol kazançlar

Sayfa 60/309 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •