Sayfa 120/309 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 2472 madde; 953 - 960 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. cokkk muslumanlar deyince kızıyorlar bu yahudi bozmalarına

Alıntı Originally Posted by mehmetu Yazıyı Oku
    CİMER e yazıp CB na şikayet edelim arkadaşlar. En azından ne oluyor hisselerde, yasa ile pay sahibi olanlar, bir de satarken mi mağdur edilecek diye hesap sorulur umulur ki. Yasa CB tarafından imzalanmadan yapmalıyız. İmza atılınca iş işten geçecek demek ki. İyice sahipsiz bırakılıp aşağı salınmasına göz yumulacak görünen. Kar satışı, düzeltme, tekniğe uyuyor vs. tamam ama bir yere kadar, stop konulacak yerlere geldi. İnsaf yahu.
    İmza aşamasında en yukarıdan, şikayetler var diye uyarı ''gelirse'', sahip çıkmak zorunda kalır hissesine mecburen.

3. Bir alt destek 3,17

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Bir alt destek 3,17

Dediğiniz yere geldi, bir alt desteğe de gelecek anlaşılan. Peki onun altında destek kaldı mı? Destekleri de tükettik.

Şikayet ettim CİMER'e ama kopyaladığım jpeg dosyayı yapıştıramadım buraya.

6. 3,17 nin altında 2,87 var ama o kadar düşeceğini sanmıyorum. Bence 3,42 gibi döner diye düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi olamaz

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2 yıldır bekliyorum yine bekleriz
     Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    3,17 nin altında 2,87 var ama o kadar düşeceğini sanmıyorum. Bence 3,42 gibi döner diye düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi olamaz

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 120/309 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •