Sayfa 230/309 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Grafik de ne diyor acaba açıklar mısınız...bugün bayaga verdiler 4,17 oldu bakalım düşüş nerede duracak... kağıdın dinamiğini mahvettiler

2. Yatay turkuaz renkli çizgi uzun vade zirvelerinden gelen hattır. Dolayısı ile önemli bir destek seviyesi olacağını düşünüyorum. Yarın İçin 4,07 den geçiyor. Stop seviyenizi ona göre belirleyin. Haa ben bu hissede bedelli olacağını düşünmüyorum. Onu söyleyeyim. Teknik anlamda fiyatın, haftalık grafikte bu turkuaz çizgiye geri gelmesi onay almak anlamında iyi olurdu. Ama böyle kurnazlıklar olunca neler olabilir bilmiyorum.

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla Ve asla yatırım tavsiyesi olamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Teşekkürler açıklamalarınız için bedelli olacağını düşünmemenize sebeb nedir acaba...aslında kağıdın dinamiğini bozmasalar 5 üstüne atacaktı oradan 1 TL ye yapılan bedelli bence bedelsiz gibi olacaktı ama olmadı... sonuçta 1-2 TL arası kağıtlardaki gibi bedelli değil ama tahta yapıcı pek beğenmedi ya da alttan almak için eline fırsat geçti...dün mesela bir ara bayaga düşürdü sonra yukarı sürdü sonuçta sizin stop dediğiniz 4,07 üstünde kapandı bakalım neler olacak

4. Hayırdır kaç gündür yazan çizen yok

5. Haftalik

6. Deutsche iyi almış görünüyor bakalım ne olacak daha önce dediğim gibi aslında 1 TL bedelli çok kötü değil ben olsam tahta yapıcı yerine kağıdı 6-7 arasına çekerim daha güzel bedelli olur hem ilgi artar... kağıdı düşürerek milleti ürküterek olmaz bu iş

7. [url=https://resimyukle.xyz/i/1AVUW5][/u

ŞİRKET BEDELLİDEN GELEN PARAYI BANKALARA OLAN BORCUNU KAPAMADA KULLANICAK

8. 4,07 önemlidir bana göre. Üzerinde kaldığı sürece hedefini koruyacaktır. Kaldı ki artık yukarı gitmek istediğini düşünüyorum.
    Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi olamaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 230/309 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •