Sayfa 87/309 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 689 - 696 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dabenti Yazıyı Oku
    Meclisten bir haber var mı?
    bugüne kaldı hakkımızda hayırlısı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,055
    şimdi kimse yok yine dünkü gibi 11.00den sonra hareketlenir sayfa
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Mecliste görüşmeler saat 14:00 de devam edecek.

yasa eğer geçerse borsaya kote edilecek mevcut hissenin yüzde 40 ı kadar daha hisse eklenebilir. bera da paylar tekrar çoğalacaktır. kombasan zamanı toplam hisseler bir soru işareti.

4.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    Mecliste görüşmeler saat 14:00 de devam edecek.

yasa eğer geçerse borsaya kote edilecek mevcut hissenin yüzde 40 ı kadar daha hisse eklenebilir. bera da paylar tekrar çoğalacaktır. kombasan zamanı toplam hisseler bir soru işareti.
    Yahu kardesim esim Kasten Mi yaziyorsunuz?
    Arastirmadan Mi yaziyorsunuz?
    Bera % 100 halka acik bir şirket yasanin gecip gecmemesiyle kotenin hic bir baglantisi yok
    Bera= yuzde yüz halka acik bir şirket
    Neden tum hisse ler islem girmuyor iki uc sayfa once detayli acikladik bi zahmet okuyuver millet Yanlis yonlendirme
    Ytd

5. İş yatırım aldıgını satıyo cekil aradan iş senin gücün yetmez mery teyze lazım aklı sıra sabah beri kademe yapıyo iş işin mokunu cıkarma kumda oyna

6.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    İş yatırım aldıgını satıyo cekil aradan iş senin gücün yetmez mery teyze lazım aklı sıra sabah beri kademe yapıyo iş işin mokunu cıkarma kumda oyna
    aldıgını satıyorlarda sen olsan ne yapardın bende sahsen bekliyorum neyi bekliyorum onuda bilmiyorum sadece 2 lerden 4 lere gelmis hisseye kimse girmez diye bekliyorum oda bir haber yapıp yukarı taşımaya mecbur kalırlar diye yoksa burda sana bana satarlar kardan zarar etmis oluruz eee sonra ?

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 87/309 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •