Sayfa 246/309 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Borsada yatırımcı bekletileri oluşmadığında hep Spk, Bist gibi kurumlar, şirket yönetimleri veya tahtacılar suçlanılır. Peki yatırımcı her zaman haklı mıdır?

Bir hisse kısa sürede katlamalı yükselmiş ve hisse işlem fiyatı veya şirket piyasa değeri şirket “gercek özsermayesinin” çok üstüne çıkmasına rağmen, bazı forumlarda ‘hisse niye dahada yükselmiyor veya niye düşüyor’ diye borsa kurumlarına ve patronlara suçlamalarda bulunan veya hakaretler ile küfürler savurup duran saçma sapan zontalar da var. Aslında bu tipler borsada kazanmayı hiç haketmiyor!!

Şirkette usulsuz işler yapılıyorsa veya hisse fiyatı yapay şekilde sürekli ederine göre aşağı baskınlanıyorsa, verilen tepkiler haklıdır! Ama reel ederinin üstünde fiyatlanmış bir hissede, neden daha fazla çıkmıyor diye kişileri veya kurumları suçlamak budallalıktır, hakaretler küfürler savurmak ise aşağılıktır. Hissenin ederinin üzeri spekülatif bir beklentide bulunmakta olanağan bir durum ama spekülatif beklenti kapsamında kişi veya kurumları suçlamak hakaret etmenin hiç bir haklılık payı yoktur.

Bu davranışlarda insanoğlunun olgunlaşmamış zavallı egosu ortaya çıkıyor. Ederine göre oldukça fiyatlanmış olmasına rağmen, biriler maliyetlere katlanıp hisseyi daha da yukarı taşıyıp, kendisine kazandırması gerekiyomuş gibi bir ilkel ego ile borsa kurumlarını veya kişileri suclayıp duran bazı yatırımcılar da, sürekli hile hurda peşinde olan bazı patronlar gibi borsanın kirli görüntüsü.

xskon hisse gurubuna ait ne varsa boşalttım. ERSU TMSN KONYA ITTFH BERA (400K) kadar bir daha bunlardan birini alırsam beni s.v(k)sinler

3.  Alıntı Originally Posted by nazimse Yazıyı Oku
    xskon hisse gurubuna ait ne varsa boşalttım. ERSU TMSN KONYA ITTFH BERA (400K) kadar bir daha bunlardan birini alırsam beni s.v(k)sinler
    Hayirdir nazimse sen yillardir bu kapida bekledin.
    Seni bu kadar agir konusturacak ne oldu.
    Ki senin maliyetin dusuk diye tahmin ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Gonyali Yazıyı Oku
    Hayirdir nazimse sen yillardir bu kapida bekledin.
    Seni bu kadar agir konusturacak ne oldu.
    Ki senin maliyetin dusuk diye tahmin ediyorum.
    Bera nın 1xx lere tekrara geleceğini tahmin ediyor olabilir 2 kere yaptı üçüncü neden olmasın

5. Tüm beklentiler bitti
    Dikkatli olma zamani
    24 ler artik ikili tepe oluyor.
    Ptsi salıda kıramazsa 14-16 bölgesi ihtimal dahilinde olur..

6. iştiraki olan konya kağıt'ın halka arzı hisseye olumlu yansıyabilir. şirketten arz için aracı kurumla anlaşma yapıldığı açıklandı

Sayfa 246/309 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •