Sayfa 141/309 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2470 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Bilgilendirdiğiniz için tesekkürler bilmemek zor ama aklımda deli soru 138 milyon hissedarlatçrın diyosunuz o zaman niye mshkeme cs ugrasıyorlar satsın gitsinler biximdeki hissesini ortaklardaki hisse degil bir kagıttan ibarettir verdikleri para tutarı yazar o kadar yavancı niye aldı 8 milyon son dönem ce 25 milyon elinde var elinde olmayan şirket demişsiniz sitesinde ne varsa gündem odur 8000 calışan var devlet denetlemesini sıklastırır bence kimseyi yanıltmak istemem yatırım tavsiyesi taşımaz bildiklerim artık şeffaf bir yönetim olmalı bera için bugun tasfiye ddiyom dese 4.50 kuruş degeri var ana illa yükselcek demiyorum düşecekde diyemem tamamen tahmin kimse arastırmadan almasında satmasında

2. Arkadaşlar teknik olarak 3,47 desteği mevcut. Daha önce 3,48 den dönmüştü tekrar oraya dokunup ikili dip yapmak isteyebilir. Aynı zamanda bollinger bandın da desteği 3,47 . Asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın eğitim amaçlı çalışmalardır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Benim bahsettiğim bu 1000 tane davalık olan bu babayiğitler. Yönetim kurulu toplantısına girer yada vekil tayin eder. Toplam miktar 140 milyon TL olduğuna göre tahmini 20*30 milyon lot sadece bunlar yönetimi ibra etmez vs bir çok hakları var. Bundan sonraki toplantılar çok kolay olmaz temettü verecek duruma gelebilir. 130 milyon lot bizim deki borsaya açılım bizim üzerinden oldu. Bir Hisseyi ilk 45 liradan verdiler şuann ki Maliyeti onlara enfilasyon hariç 10 üzeri en az. O yüzden satmiyor belki bir çoğu vereseli oldu. Bir hisse düşer çıkar lakin verecek mi dip dip gider. Bu öyle değil 10 kademe yukarı sonra ışıklar A1 Capital merily alnus birileri maydonoz oluyor. Alış kademesi bomboş. Bu şekilde mal satamaz. Gerçi satış kademesi de boş. Gider mi gidebilir düşer mi düşebilir. Borsa dolar faiz dış faktörler vs etkin olur. Ben bilmem ağam bilir gibi. Ama kazanmaniz dileğimle.

4. Ayrıca bu kuzu gibi yatan bizimdeki toplu hissenin bir kısmı vefat eden veraset yoluyla intikali tam gerçekleşmemiş yada gerçekleşmiş olabilir. Benim. Bir yakınima 3000 bin mark karşılığı 300 lot verdiler. Basit bir hesapla 18 binlira karşılığı bölünmüş hisseler le 1200 lot oldu. Bunun bugünkü karşılığı 4200 TL adamın yatırdığı para 18 bin lira yaklaşık yani bunlar hisse 5 kat yükselirse ana para kurtulur. Bundan dolayı da hsseyi çoğu satmadan bekliyoruz. Yada davalık oldular. Kanaatimce çoğu yurtdışı hissedar 1000 kişi bundan dolayi mahkemelik. Bunların hisse payı %5 üzeri ve bunlar bundan sonra şirketin peşini bırakmaz yönetimi rahatsız ederler. Bu açıdan holding daha dikkatli ve hisseye olumlu yansıyacak yatırım yada kazanç sağlayacaklardir. Bunun içinde temettü ödemesi bile olabilir. Benim kanaatim holding bünyesindeki değerli var olan arsalar dan satış yapılması halinde hisse başı 5*10 TL yi bulacak nakte sahip olabilirler. Gelecekte bu hisse kat be kat değere ulaşabilir. Bunun için de sabır gereklidir. Benim şahsen zamanım ve param olduğu sürece bu hisse de beklemek arzusundayim. Bera holding ile ittifak holdingi mukayese edersek. İttifak holdingin elinde 5000 konut patladı. Yaklaşık 1 milyar dolar kredi başına bela oldu bu yüzden adeseyi feda etti. Bera da böyle bir durum yok aksine ciddi nakit girişi oldu. Bu açıdan bundan sonra beranin hisse değeri ittifak ile mukayese edersek bir iki kat daha primli olmalı en azından

5. Amacım burdakilere Konyalı olarak bildiğim şeyleri aktarmak. Kimsenin zarar etmesine gönlüm razı olmaz. Onları mutu edecek hisse değerine ulaşmasi temennisiyle sagilcakla kalın

6. Net karını en çok artıran firmalar arasında 6. sırada... Ama ağamız bastıkça basıyor. Mahkemelerden 140 milyon giriş olduğu zaman da nasıl basacaksın bakalım. Çokça konuşulduğu için ben de bekliyorum, 2020'de temettü/bedelsiz söylentilerinin önünü alamazsın bera.

https://www.borsagundem.com/hissemetre/3

Ne paylaştığıma bak: https://www.stockeys.com/WidgetAnali...nFazlaArtanlar @MIUI| https://www.stockeys.com/WidgetAnali...nFazlaArtanlar
     Alıntı Originally Posted by kalisto Yazıyı Oku
    Net karını en çok artıran firmalar arasında 6. sırada... Ama ağamız bastıkça basıyor. Mahkemelerden 140 milyon giriş olduğu zaman da nasıl basacaksın bakalım. Çokça konuşulduğu için ben de bekliyorum, 2020'de temettü/bedelsiz söylentilerinin önünü alamazsın bera.

https://www.borsagundem.com/hissemetre/3
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu A1 Capitalin amacı kaldırıp verip çıkıyor

Sayfa 141/309 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •