Sayfa 241/309 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Grafik hoşuma gitti 1k aldık dursun bakalım
    hadi bakalım gene buluştuk bir hissede daha..

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hadi bakalım gene buluştuk bir hissede daha..
    Hoşgeldin 1 ay tutmayı düşünüyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Hoşgeldin 1 ay tutmayı düşünüyorum
    bana uyar 2-3 aydan fazla durduğum hisse azdır zaten..

4. gün..

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün..

Dostum Kısaca şöyle yazayim cumaya 20 jant çok pis hazırlanıyor atekste vardır sende eggüb de devam

6.  Alıntı Originally Posted by Nedensiz Yazıyı Oku
    Dostum Kısaca şöyle yazayim cumaya 20 jant çok pis hazırlanıyor atekste vardır sende eggüb de devam
    atek yok.. ilk 10 da dikkatimi çekiyordu birkaç gündür, bir bakayım bakalım görünümünü..

7. Birde eczyt bak ....

8.  Alıntı Originally Posted by Seker Yazıyı Oku
    Bende senin gibi eski ortaklarındanım hemşerim1997 den beri biz 40 EUROYA aldık ozaman kote ettirdigimizde yüzde yüz daha hisse verdiler 20 EUROYA düştü maliyetimiz tam harlamıyorum 2014 yada 2015 de yüzde yüz bedelsiz verdi 10 EUROYA düştü 2018 yüzde yüz bedelsiz verdiler Şuanda 5 EURO bizim 90 lı yıllarda aldıgımız hisselerin maliyeti 90 larda kar aldıysan maliyetin daha düşüktür hiç kar almadıysan maliyetin 5 EUROYA geliyor hemşerim.
    seker bey cok tesekkurler bu detay bılgı ıcın.. 90 lı yıllarda 1 pay için kar almayan kesımın malıyetı bugunku ederıyle fırsat malıyetını katmadan 5 euro ıse dedıgınız rakam dogru hesaplanmıssa malıyetlerı en az 45 tl ye gelıyor .. ama yaklasık bıkaç sene kombassan kar payı dagıtmıs o oranı bulamadım ama bıkac sene dagıttıgını okudum eskı arsıv haberlerden ama rakam vermemısler ( tahmını yuzde 10 verseler 3 sene surse yuzde 33 etse onuda dussek 45 tl den en son 30 tl malıyete gelıyor kendı capımda yaptıgım hesaba gore malıyetı o zaman alanların .. tabı buna onca yılın fırsat malıyetı eklemekde lazım yuzde 5 yıllık desek gene 45 tl lere cıkar o zamanda .. magdur olduklarını mahkemede kanıtlayıp paralarını alan bı kesım oldu yaklasık 10 sene once 2012 yılına aıt haberlerı buldum eskı gazete arsıvlerınde ..onların 1 pay ıcın ne kadar lıra aldıklarını bılen varsa yazarsa cok sevınırım .. ( yazdıklarım asla yatırım tavsıyesı degıldır )
    Son düzenleme : Majesteleri.; 22-11-2020 saat: 10:44. Sebep: rakam duzeltme

Sayfa 241/309 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •