Sayfa 234/309 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284 ... SonSon
Arama sonucu : 2472 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Arkadaşlar ben sattım. Ama ihtiyaçtan dolayı. Güçlü bir trend görüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben sattım. Ama ihtiyaçtan dolayı. Güçlü bir trend görüyorum.

Umut hocam beklediğin trendle ilgili bir grafik var mıdır yani destek direnç neresi rsi 93 lere geldi bayağı bir gerilmeye başladım.,🙂

3. A1 1.5 milyon lot aldi yine. Satip satmamak size kalmis. 6.80 yeni stop noktam. Seans acik suan tavanda problem gozukmuyor ama burasi Turkiye. Sacma sapan bir haber veya olay piyasayida bozabilir tabikide. Tum Bera yatirimcisina hayirli olsun.. Ben kisa hedefle almistim aslinda ama birden patladi kagit.Nasip bakalim el tetikte tavanin bozmamasi icin bekliyorum

4. Haftalık kapanışa göre 7,50 önemlidir. Bence takip edilmeli duruma göre hareket edilebilir

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Yıllar önce borsaya açıldığında 8 TL idi.
    Üzerinden yıllar geçti. Geliri arttı. Toparlandı. Haftanın son günü bakalım nasıl olacak?
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Dediğimiz gibi, yıllar önce 18 TL ye açılmıştı. Yeni yatırımlar yaptı. Yükselmesi çok normal.
    Holdinginin çok farklı alanlarda yatırımı var.
    Yatırım tavsiyesi değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Dediğimiz gibi, yıllar önce 18 TL ye açılmıştı. Yeni yatırımlar yaptı. Yükselmesi çok normal.
    Holdinginin çok farklı alanlarda yatırımı var.
    Yatırım tavsiyesi değildir..
    Amma bol keseden atıyorsunuz 17 den halka arz oldu soluksuz 1.30 lara bastılar bölündü 8.40 yaptılar bastılar 1.5x ye gene yapacakları aynı ben kademe kademe vermeye başladım

7. Son gün alan satan kurumları paylaşabilecek olan var mıdır acaba ?

Sent from my iPhone using hisse.net

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 234/309 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •