Sayfa 256/309 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    iki haftada %25 değer kaybetti,hiç tepki yok.bunlar battı da haberimiz mi yok.hiç kimsede yazmıyor,işimiz zor...
    Sanırım batmadı da, şu kap haberine baksan belki de sorun bu haberdedir. ben hayatımda böyle borsada işlem gören başvurusu görmedim. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/981598 Sanki Sanki şirketi yeniden halka arz ediyorlar.

2. Yaklaşık toplam 300.000 lot çok fazla değil bence.Fakat bir çok kişi olması düşündürücü.

Ytd değildir.
     Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Sanırım batmadı da, şu kap haberine baksan belki de sorun bu haberdedir. ben hayatımda böyle borsada işlem gören başvurusu görmedim. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/981598 Sanki Sanki şirketi yeniden halka arz ediyorlar.
    SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Yaklaşık toplam 300.000 lot çok fazla değil bence.Fakat bir çok kişi olması düşündürücü.

Ytd değildir.

SM-A525F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    90lı yıllarda şirkete para yatıran küçük yatırımcılar borsaya kote ettiriyorlar, %100 ü halka açık bir şirket

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ----------------------------------
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. çok ama çok kahpe bir kağıtmışsın,hepinizin Allah belanızı versin.

5. böyle bir günde de eksi hareket yapıyorsunuz ya,ne diyeyim,Allah belanızı versin.

uzun zamandır hisse.net e girmemiştim ne yazılmış diye bakayım dedim, sanırım herkes beradan umudunu kesmiş,

yaklaşık bir aydır berayı takip ediyorum,

kendime stop 8.59 koydum parça parça 8.92 üzerinde toplamayı düşündüm,

8.92-12.50 bandından bizim yatırım tarafınca toplandığını düşünüyorum, kendimce 6 ay süre verdim umarım yanılmam ama sanırım bu aralıkta hisse el değiştiriyor.

iki hususta olumsuzluk olduğunu düşünüyorum;

1- citi grup satışları en dikkat çekici yanı galiba citi nin elindeki hisseler bitmeden yürümeyecek.

2- eski ortakların paylarını borsaya kote etmelerinin sonu gelmeyecek gibi,

%100 halka açık olmak büyük handikap,

saygılarımla.

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. bunlar katıksız o.ç....

8. ne berbat ne iğrenç mahluklarmışsınız,yazıklar olsun.hala gözünüz aşağılarda...

Sayfa 256/309 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •