Sayfa 124/309 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2471 madde; 985 - 992 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. Bera nın mecliste kabul edilen maddesi cumhurbaşkanı tarafından ne zaman onaylanacak bilen arkadaşlar var mı

2. Peki umut bey tekniğe göre sizin öngördüğünüz maximum hedef nedir? Ben teknik olarak çok cahilim o yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.

3. 3,90 üzerinde kalabilirse 6 hedef olur. İlk aşamada. Tabii bunu temel veriler beslemesi gerekli. Teknik analiz kademe kademe ilerler. Ona göre pozisyon alırsınız. Ben bu hisseyi alırken hedefim 4 TL idi. 1,55 ortalama İle taşıdım. Ama o zaman dipteydi hisse. Şimdi farklı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. çok sağolum umut bey benim maliyet 1,84 bakalım nasip hayırlı kazançlar dilerim.

5. Önümüzdeki Bir saatlikte 3,59 altı kapanış yapmazsa onay almış olacak. Ve inşallah devam eder yoluna.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. İNŞALLAH Umut bey çok teşekkürler.

7. meril teyze 386 bin sattı diyorlar daha var mı elinde onun satışı bu hale getirdi kağıdı sanırım yanlışmıyım.

Gonyalı hemşehrim, firmanın sahibi olmuşun sen artık ya hu, 30 yıl maaşallah.

Hem öyle bir sahipleniyorsun ki, Sn.Alaboyun burda sandın bir an.

Mantıklı olan, senin benim neyi yazıp yazmayacağımı ya da neyi yapıp yapmayacağımı söyemen ise,

Ya da sessizce alıp satıp; bir şey paylaşmamam ise (''mantıksız'')

Eyvellah;

Susar ve sürekli alıp satarım. A.E.O.

Sayfa 124/309 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •