Sayfa 184/310 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 2473 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by vali Yazıyı Oku
    Şirketin mali yapısı hızla toparlanmakta,dava sahiplerine hisse verilip 150 milyon tl lık teminatta bilançoya gireceği ve yakın zaman içinde 2 şirketini halka arz edeceği konuşuluyor,daha fazla gelişmelerden haberi olan varsa buraya yazabilir mi..
    Duzeltme
    dava sahiplerine hisse verilip.......
    Dava sahiplerine verilecek hisse yok dava sahiplerinin hisse leri ellerinde.
    Suan davalara karsilik verilen teminat nedir bilmiyorum bu buyuk ihtimalle nakit degildir
    Sirketler den birisinin uzerinden veya eldeki arazi arsa gibi tasinmazlar teminat olarak verilmistir yada bankanin kaybedilen davalar karsilamak uzere teminat mektuplari olabilir bilen varsa aciklasin belgesiyle Bizlerde ogrenelim.

2. Spek bırak invet az uçursun açcikkk hep yfas olcak değilya adese göredük nasıl götürdüğünüüü

3. 4,69 üzeri kapanış gerekli

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Hadi bi destek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Kapaniş istenildiği gibi olmadi umut Hocam yorum alabilirmiyiz

6. http://share.matriksdata.com/share.a...02051818436631

7. Selam hocam az çok be olur ne biter bundan böyle lütcen az da olsa. Bi yorum

8. Arkadaşlar sıkıntı yok. Paniklemeyin sakın. Bugün yaptığına bir deneme yada yoklama da diyebiliriz. Asıl cümbüş yarın için 4,66 kırıldıktan sonra başlayacak. Bu rakam her gün değişir. Biraz daha sabırlı olalım. Bir değişiklik yok şimdilik. Bellide Twitter de çok dillendiriyorlar ondan gitmiyordur bilemiyorum. Ama eninde sonunda gidecektir.

Yazdıklarım ve çizdiklerin eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 184/310 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •