Anket Sonuçlarını Gör: YSK'nın İBB Başkanlığı Seçimini İptal Etmesini Doğru Buluyor musunuz?

Oylayan
66. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Evet

4 6.06%
  • Hayır

58 87.88%
  • Çekimser

1 1.52%
  • bana ne, keyfime bakarım, hayatımı yaşarım.

3 4.55%
Sayfa 3/30 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 240 madde; 17 - 24 arası.

Konu: 23 Haziran İstanbul Seçimlerinde Neler Olacak ?

1.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Reha Bey gibi sap gibi ortaya çıkarsın benden demesi.
    bi dene sap yeter,ben kullanmiyorum öyleyse

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. 08 Mayıs Çarşamba 19:02 YSK: HAKİMLERİN HEDEF GÖSTERİLMESİ VE İTİBARSIZLAŞTIRILMASI KABUL EDİLEMEZ - HT

08 Mayıs Çarşamba 19:01 YSK'DAN AÇIKLAMA: HAKİMLERİN İTİBARSIZLAŞTIRILMASI KABUL EDİLEMEZ - HT

bu durumda ne deniyordu...

.ikime kabul et .aşağıma kabul etme mi deniyordu...hak ettiniz kardeşim...

3. 08 Mayıs Çarşamba 19:07 YSK: YASALAR, BİR KİMSEYE YARGI ORGANI MENSUPLARINA HAKARET ETME SERBESTİSİ TANIMAZ - AA

08 Mayıs Çarşamba 19:06 YSK: KURUL BASKI,İFTİRA,HAKARET,TEHDİTTEN ETKİLENMEKSİZİN GÖREVİNİ YAPMAYA DEVAM EDECEK-AA

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577
    bir şık daha ekledim ankete..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    bir şık daha ekledim ankete..
    boş gecmeyelim öyleyse

16.96 Since 27 Aralık 2023

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

CHP'nin bugün İstanbul genelinde seçimlerine iptali yönünde yaptığı başvuru dilekçesi :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 3/30 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •