Anket Sonuçlarını Gör: YSK'nın İBB Başkanlığı Seçimini İptal Etmesini Doğru Buluyor musunuz?

Oylayan
66. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Evet

4 6.06%
  • Hayır

58 87.88%
  • Çekimser

1 1.52%
  • bana ne, keyfime bakarım, hayatımı yaşarım.

3 4.55%
Sayfa 30/30 İlkİlk ... 20282930
Arama sonucu : 240 madde; 233 - 240 arası.

Konu: 23 Haziran İstanbul Seçimlerinde Neler Olacak ?

*erdoğan: Ekrem imamoğlu'nu bir kez daha tebrik ediyorum

*erdoğan: Istanbul halkının kararının başımızın üzerinde yeri var

*erdoğan: şimdi önümüzde cumhurbaşkanlığı için 4, belediyeler için 5 yıllık kesintisiz icraat dönemi bulunuyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine bağımsız aday olarak katılan ve 92 oy alan Mehmet Ali Aydoğmuş, 'kendisine verilen oyların kasıtlı olarak başka siyasi partilere kaydedildiği" iddiasıyla seçimlerin yenilenmesine yönelik itirazda bulundu.

İstanbul İl Seçim Kurulu'nun bulunduğu Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelen Aydoğmuş, hazırladığı dilekçeyi Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) gönderilmek üzere il seçim kuruluna sundu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

AK Parti Sözcüsü Çelik: İmamoğlu'nu tebrik ederiz, İstanbul'a hayırlı olsun

İBB Başkanlığı Görevi Devir Teslim Töreni Duyurusu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi devir teslim töreni, İBB Başkanlığı Saraçhane binasında 27 Haziran 2019 Perşembe günü saat 18.30'da gerçekleştirilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Ekrem İmamoğlu HaberTürk canlı yayınında ..

Ekrem İmamoğlu : Trol belediye çalışanı istemiyoruz

Ekrem İmamoğlu : Ben daha fazla oy farkı bekliyordum

Ekrem İmamoğlu : Millet isterse seçer, isterse değiştirir. Hiç kimse buna engel olamaz

Seçim tamamlandı başlığın miladı doldu..

Siyaset ile ilgili paylaşımlarınıza Siyaset ana başlığı içindeki Serbest Kürsü'den devam edebilirsiniz.

Serbest Kürsü >>>>>>> https://www.hisse.net/topluluk/showt...4920&page=3800

Kapalı konu..

Sayfa 30/30 İlkİlk ... 20282930

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •