Anket Sonuçlarını Gör: YSK'nın İBB Başkanlığı Seçimini İptal Etmesini Doğru Buluyor musunuz?

Oylayan
66. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Evet

4 6.06%
  • Hayır

58 87.88%
  • Çekimser

1 1.52%
  • bana ne, keyfime bakarım, hayatımı yaşarım.

3 4.55%
Sayfa 16/30 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 240 madde; 121 - 128 arası.

Konu: 23 Haziran İstanbul Seçimlerinde Neler Olacak ?

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

YSK Başkanı : İstanbul seçimi yeni bir seçim değil yenileme seçimi, dolayısıyla kullandığımız sandık seçmen listelerinin aynısını kullanacağız, herhangi bir ekleme yada çıkarma olmayacak .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

YSK Başkanı Güven: Sadece Sandık kurulları değişecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

YSK Başkanı Güven: Kendini bulamayan vatandaşlarımız muhtemelen adres değişikliği olan veya seçmenliği düşen seçmenlerdir, ancak biz 31 Mart seçim listesini kullanacağız, o seçimde kullananlar aynı şekilde oy kullanacaktır

YSK Başkanı : Bugün öğleden sonra vatandaşlarımız hangi sandıkta oy kullanacaklarına ulaşacaklar

YSK Başkanı : İptal kararımızla ilgili Gerekçeli karar hakkında arkadaşlarımız çalışıyor , bittiginde açıklayacağız

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 16/30 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •