Sayfa 144/733 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. (Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Tarafımıza Şirket hissedarlarından verilen bilgiye istinaden, stratejik alternatiflerin tespiti ve değerlendirilmesi amacıyla, Credit Suisse INTERNATIONAL ile Şirketimizin doğrudan ve dolaylı ortakları arasında 23.08.2017 tarihinde bir danışmanlık sözleşmesi imzalanmıştır." )

Adamlar Bu anlaşmayı iş olsun diye yapmamıştır. zaten bence de daha net bir satış yok eğer satış kesinleşecek olursa Credit Suisse alıma geçecektir. Credit Suisse o zaman buaryı sasa ya cevirir zannedersem ama daha zamanı değil spekler alsat yapıyorlar ytd

2.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Hocam seninde baska duyumun var galiba.duydugun yerler saglammi.aslinda talipler onemli degil.onemli olan kac milyon euro teklif ediyorlar.onu bilsek az cok mali fulleyebiliriz.ama simdilik orta risk bir para bagladik..

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ahh bu borsa, cuma günü öğleye kadar full karel de idim. bilançodan önce vermeyecektim. sonra bir anda full vakkoya geçtim. benim hedef fiyatım 8 lerde boşaltmaya başlamak. tabi dünya dönüyor her an herşey olabilir. pazartesi günü hisse kendini belli eder. bunlar kendi düşüncelerimdir kimse etkilenmesin.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Burda zaten ... fıyat çok abartılı...su fıyat olmaz ..borcu çok...akıl dısı fıyat vs vs..gıbı algı zaten yaratımış.....sıpekın dusuncesı bu zaten..haa demek fıyat abartılı en fazla 5.50 dıyor..bırı ..adam analızcıye guya yaptırmıs buna kana vatandas.. 5 yaklastıkça satıs yapacak veya...oraya gelmeden yok ya ben satayım fıyat abartılı..para çıksı var..gurup var masusu bu haberı genderıp mal çıkısı yalıltyor vs vs..çogu bu dusunce hakım...borsa mantıgı nedır.. herkes bır yere kosuyorsa sen aksı yone koş...degıl mi?...)))

4. VAKKO - Vakko Tekstil

Acıga satıslarla baskıladıkları hısseyı cuma gunu bır gazetenın haberi gelınce nasıl alacaklarını sasırıp 3.94 e kadar panık bır halde aldılar. Bu haberın gercek oldugunu ve satısın sonuna gelındıgını şirket yetkılılerı acıklarsa bu hisse nereye gıder? bahsettıklerı 250 300 mılyon euro ya yuksek fıat dıye bakıp ınanmayan bızler gecen yıl pıyasada 3 tl den işlem gören banvıte de hısse başı 11.50 verılecegını dusunmuyorduk. Görüşmelerın hız kazandıgını yazan bır gazete ve bu haberı seans kapanınca cogu gazetelerın yazması yani gercek olmayan bır haberı özellıkle seans içinde kim niye yollar ? Benım şahsi dusuncem olmayanyerden duman cıkmaz yatırım tavsıyesı degıldır.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Pazartesı gunu sabahı sırket aranıp haberle ılgılı yatırımcı ılskılerınden bılgı istenebılır.Sırketın bu habere bır acıklık getırmesı beklenebılır. Bır gazete muhabırı kendı kendıne hiç bir gorusme olmadan gorusmeler hız kazandı veya fıatla ılgılı bır yorum vs yazabılır mı? Bir de bu yonden bakmak lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by hisse girl Yazıyı Oku
    Acıga satıslarla baskıladıkları hısseyı cuma gunu bır gazetenın haberi gelınce nasıl alacaklarını sasırıp 3.94 e kadar panık bır halde aldılar. Bu haberın gercek oldugunu ve satısın sonuna gelındıgını şirket yetkılılerı acıklarsa bu hisse nereye gıder? bahsettıklerı 250 300 mılyon euro ya yuksek fıat dıye bakıp ınanmayan bızler gecen yıl pıyasada 3 tl den işlem gören banvıte de hısse başı 11.50 verılecegını dusunmuyorduk. Görüşmelerın hız kazandıgını yazan bır gazete ve bu haberı seans kapanınca cogu gazetelerın yazması yani gercek olmayan bır haberı özellıkle seans içinde kim niye yollar ? Benım şahsi dusuncem olmayanyerden duman cıkmaz yatırım tavsıyesı degıldır.

Bosver kardes yayınlamayın önemli bilgileri satan satsın gemi cok yüküü atsın kaptan ve ekip yoluna bakar

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by yasin4806 Yazıyı Oku
    Bosver kardes yayınlamayın önemli bilgileri satan satsın gemi cok yüküü atsın kaptan ve ekip yoluna bakar

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında cok dogru ...yazmayalım gıtsın.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8. Şu bana ve eğitimci nickime söz eden müsfetteler 2014 yerine 2017 yazınca mi tüm bu densiz sözler yoksa yanlış bilgi verdimse ona mi dersiniz hele bi konuşun

Sayfa 144/733 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •