Sayfa 221/733 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Kenanx Yazıyı Oku
    Şirket ortaklığı tamam.suanda vakko ve power iletişim ile olan birlikteliğin ayrıştırması yapılıyor.
    Sözleşmeler ek protokoller ile güncelleştirilir.yonetimdeki kafada olan direktörlerin gönderilmesi ve ortaklığın adına yeni yönetimin gelmesi adına çalışmalar yapıldı.
    Ilk defa yazıyorum vakko için
    Bendede hatırı sayılır lor var..kimi e göre çerez belki ama nisan ayında tüm on çalışmalar bitmiş olacak.

Vakko ve power grup ayrışımı sonrası engel kalmıyor.
    İlk paylaşımı söyle yapmıs Kenan Bey Vakko hakkında..

2.  Alıntı Originally Posted by Kenanx Yazıyı Oku
    Ya akşama birden haber gelirse dedim.haber ya çok yakinsa dedim.
    Şirket satılmadi.

Kesinlikle satmadilar.ortak aldılar.

Malınızı bir süre daha kaptırmayan demeye getiriyorum
    Sayın Kenanx önemli bir husus var.
    Satış yok ortaklık var demişsiniz. Peki bu ortaklık sonucu ortak olan yabancı yönetime girecek mi. Bu konu çok önemli ky açısından.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Uzun zamandır yorumları tüm sitelerde takip ediyorum. Burda da bu geceye kadar hiç yazmadım sadece okuyorum. Bir sitede bir duyumcu satıldı 340M euro diyor, başka bir yerde 200-300M euro, Kenan Bey başka bir şey, kimisi yalan haber diyor. Valla bende de hatırı sayılır lot var bugün yarısını lotların satasım geldi fakat satamadım. Kafam gerçekten karıştı ne yapsak bilemiyorum kağıdın speği de hiç güven vermiyor çünkü..

4.  Alıntı Originally Posted by Adel1903 Yazıyı Oku
    sayın kenanx,

günlerdir burdasınız ve sizin yazdıklarınıız okuyorum hep bu iş bitti diyorsunuz % 100 mü ve rakamsal miktar şuanki birim fiyatına göre nasıl cevaplarsanız sevinirim
    Özeldende sordum dün ve bugün buraya da yazdım cevap yok!! Yazıyor ve köşesine çekiliyor!! Yeni üye ve totalde 20 civarı mesajı var!! Gerelde kertenkele adlı bu tarz paylaşımlar yapan ve hisseyi pazarlayan bir kullanıcı var ben aynı kişi yada kişiler olduğunu düşünüyorum!! Sonuçta bir kişi istediği sayıda üyelik alabiliyor!! Ben bu arkadaşı yönetime bildirecem!! Kertenkele ismiyle paylaşım yapan şahıs birkaç gündür satmayın ben şu kadar aldım almaya devam ediyorum gibi yazılarından sonra gerelin bugün hali ortada!! Malasef bu tür şahısların gazıyla hisseye atlayan ve canı yanan çok kişi var!! Adı kenanx olur kertenkele olur tutar akabinde bu üyeliklerini kapatır başka bir nick ile üye olur vs vs..... Kısaca bu şahıs/şahısların üfürdüğünü ve hisse pazarladığını düşünüyorum!!!
    Saygılarımla

Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    Özeldende sordum dün ve bugün buraya da yazdım cevap yok!! Yazıyor ve köşesine çekiliyor!! Yeni üye ve totalde 20 civarı mesajı var!! Gerelde kertenkele adlı bu tarz paylaşımlar yapan ve hisseyi pazarlayan bir kullanıcı var ben aynı kişi yada kişiler olduğunu düşünüyorum!! Sonuçta bir kişi istediği sayıda üyelik alabiliyor!! Ben bu arkadaşı yönetime bildirecem!! Kertenkele ismiyle paylaşım yapan şahıs birkaç gündür satmayın ben şu kadar aldım almaya devam ediyorum gibi yazılarından sonra gerelin bugün hali ortada!! Malasef bu tür şahısların gazıyla hisseye atlayan ve canı yanan çok kişi var!! Adı kenanx olur kertenkele olur tutar akabinde bu üyeliklerini kapatır başka bir nick ile üye olur vs vs..... Kısaca bu şahıs/şahısların üfürdüğünü ve hisse pazarladığını düşünüyorum!!!
    Saygılarımla

Ytd
    Bir dengesizlik var yazılarda haklısınız bir yazısında yatas gibi olcak diyor diğerinde 7,20 olsun satarım hepsini diyor. Açıkca söylemek gerekirse yatasın hikayesi gibi olucaksa bu kağıt 7,20 den satılmaz ki.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sayın Kenanx investing sitesindede seaaes nickicyle mi yazıyorsunuz oranın gazcısıda o arkadas 345 milyon euro ya el sıkıltılar yazıyor bunlar kanun önünde suçtur suç işliyorsunuz

7. Arkadaşlar bende sizin gibi hisseyi aldım ve bekliyorum kap haberini.ben size rakamsal olarak ortaklık degeri vermedim.ortaklik yapıldı dedim.yuvarlakta yazmadım.kimseye hisse de alın demedim.zaten almışsınız ki bu hisseyi , buradasınız.
    Ben iki tavan ederi sonrasi satarım dedim.kendi doğrum ve bilgime göre.
    Aman haaa ,satın ortaklık yok desem, satacakmisiniz.
    Hisseyi pazarlamakta neyin nesi.
    Bildiğim tabiiki birşeyler var ama kendi doğrularıma göre yazamam.bu o şirketle olan iliskimden ve is ahlakı gereği yazılamaz.

Ben yazdiktan sonra zaten düşen bir hisse değil .Allahtan da hasbelkader düşmemiş.demekki adam bugun kagidi silkeleyip alltan toplamak istese ve oyle birsey yasansaydi vah halime.

Ben kimim ki buraya yazıp hisse pazarlayayım.
    Buda son yazimdir.kendi eder degerime gelince satacagim.

Bu arada uc dört gündür yazıyorum.
    Iyi bir okuyucuyumdur.burayi okumaktansa zevk duyacağım bundan sonra.
    Sakin ha hisseyi pazarladı şimdi okursun demeyin sakin.
    Dedimya düşen yada ucan kaçan, düşen, zarar olan bir durumda değil şuanda.
    Kararınızı kendinize göre verin.ben siz yazdınız diye almadim.dunya gazetesi yada diger gazeteler yazdi diye de almadim.

Dedimya haberi bekliyorum.benim kazancima nasilki ortak degilseniz bende sizin kazanciniza ortak degilim.
    Sadece yeni yapılanmanın doğum sancilarini nacizane bir dille iki kelamla yazmak istemistim.

UMUT TACIRI DURUMUNA DUSMEYI HIC ISTEMEM.Dusenleri çok gördüm okudum. Vebalinızı de taşımak istemem.Rizkiniza göz dikenin gözü çıksın.Allah bin katını ondan alsin.

Sağlıcakla kalın.. yanlış anlaşılmaktan dolayıda hicap duydum.

Hepinize elinizi arifiniz tüm hisselerde bol kazançlar.

Bir daha da yazmam ,yazılana da cevap vermem.

8.  Alıntı Originally Posted by donkomi Yazıyı Oku
    Sayın Kenanx investing sitesindede seaaes nickicyle mi yazıyorsunuz oranın gazcısıda o arkadas 345 milyon euro ya el sıkıltılar yazıyor bunlar kanun önünde suçtur suç işliyorsunuz
    Bugün birde seaaes denen kadın tüm hisselerini sattım dedi o sitede. Hem diyor 340m euroya satıldı hem hisselerimi sattım diyor..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 221/733 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •