Sayfa 376/733 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Satışla ortaklık arasında öyle çok fark yoktur. Satışta çağrı konusu gündeme gelir. Ancak ortaklık durumunda şirketin belli orandaki hissesinin örneğin hisse başına 6 TL'ye satıldığı açıklanırsa bu hisse buralarda kalmaz.(6 TL varsayım tabi) en azından o rakama yaklaşır.
    Bu nedenle böyle düşük hacimli düşüşlere aldanılmamalı. Sabredelim. Siyasi belirsizlik bitince herşey yoluna girecektir...

2. sülaleni senin. 86 altı kapamaman lazımdı hergün veriyorsun namussuz ********. endeksin artı olduğu hergün asgari -3 yaptın. Zehir zıkkım olsun sana

3. Prodüktör34 kardeşim sabırlı olmak lazım. Adamlar bizim sabrımızı sınıyor.olan oldu.bence düşüşün sonuna geliniyor. Her düşüşün bir yükselişi mutlaka olur.daima yükselişte olmaz. Daima düşüşte olmaz. Ytd.artık.

4.  Alıntı Originally Posted by slayercihan Yazıyı Oku
    Evet 2.55-56 seviyesini söylemek istedim. Kusura bakmayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu seviyeler herkesin kolayca hesapladığı seviyeler olacağından kötümser senaryoda tutmayacak diye düşünüyorum. 1,95-2,05 en sağlam destek olur bir çökme senaryosunda.. Buralar soluksuz mu denenir? bunu takaslar bilir... Şuan pek iyimser bir senaryo düşünemiyorum. Ama bu da çok az bir ihtimal mümkün... Yatırım tavsiyesi değildir..

5. Günlük pasta. Noor capital , credit ve deutshcenin alımları kemiksiz. İki gündür yabancı ilgisi hafif hafif artmış durumda. Bu olumlu bir gelişme. Ancak bir hareket olacaksa da 2.55 desteğini test edip gerçeklebilir diye düşünüyorum. Asla ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bu konuda ağlayıp sızlanan, şurdan kapatman lazım diyen, sürekli pozitif düşünen kişiler hakkındaki görüşüm negatiftir. Kim ne derse desin Vakko gibi seçkin bir şirkete bu yakışmadı.. 5 üstünden millete satıp apar topar hisseyi düşürüp 2 lerden mal toplamak... Merdiven altı Fason tekstilciler bile yapmaz bunu.. Bu mesajım yönetime idi... umarım anlarlar...

7. Sayin vakkozedeler , oncelikle hepinize gecmis olsun, burada atip tutan birkac tane arkadas vardi ,umarim onlar artik atip tutmayi keserler. Arkadasin birisi o kadar guveniyor ki kagida , umarim o guveni kara cikarmaz kendisini, ki yil sonu hedefleri felan inanilmaz... neyse bende 396 dan kagitla vedalastim kol, bacak birakip kactim ve bundan sonrada bu gibi sirketlerden uzak durmak konusunda epeyce guclendigimi dusunuyorum...Simdi bu vakkoyu neden bu kadar verdiler , asil soru bu ? ve halen ele vermeye devam edecekler mi ? sirketin piyasa degeri suanda 400 m TL civarinda , ama dunya gazetesi nasil bir yalan haber yapmisti,250 m EUR edecek ve satis yakin diye ve bu yalan haberden sonra hisse neredeyse %50 gibi bir prim yapti ve oradanda ele verdiler iste... ...ve haberden neredeyse 6 ay sonra sirket patronu cikiyor ve diyorki ben sirketi satmayacagim ve ortak alacagim.. Ulan neden haberden sonra cikip aciklamalarini duzgun yapmadin o zaman...!!! Neyse herkese gecmis olsun, ama bu kagidin dibi karanlik gibi duruyor nacizane... YTD

8.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    Sayin vakkozedeler , oncelikle hepinize gecmis olsun, burada atip tutan birkac tane arkadas vardi ,umarim onlar artik atip tutmayi keserler. Arkadasin birisi o kadar guveniyor ki kagida , umarim o guveni kara cikarmaz kendisini, ki yil sonu hedefleri felan inanilmaz... neyse bende 396 dan kagitla vedalastim kol, bacak birakip kactim ve bundan sonrada bu gibi sirketlerden uzak durmak konusunda epeyce guclendigimi dusunuyorum...Simdi bu vakkoyu neden bu kadar verdiler , asil soru bu ? ve halen ele vermeye devam edecekler mi ? sirketin piyasa degeri suanda 400 m TL civarinda , ama dunya gazetesi nasil bir yalan haber yapmisti,250 m EUR edecek ve satis yakin diye ve bu yalan haberden sonra hisse neredeyse %50 gibi bir prim yapti ve oradanda ele verdiler iste... ...ve haberden neredeyse 6 ay sonra sirket patronu cikiyor ve diyorki ben sirketi satmayacagim ve ortak alacagim.. Ulan neden haberden sonra cikip aciklamalarini duzgun yapmadin o zaman...!!! Neyse herkese gecmis olsun, ama bu kagidin dibi karanlik gibi duruyor nacizane... YTD
    Aslında satış olmayacağını, ortaklık olacağını burada bir arkadaş söylemişti. Ama nedense o da hedef fiyatını çok yukarılarda belirlemisti. Ben o satis olmayacağına kanaat getirip çıktım o zaman hisseden. Çünkü ortaklığın biz ky ye kısa vadede hic bir faydası olmaz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 376/733 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •