Sayfa 379/734 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Böyle yavaş yavaş doldura doldura inşallah. Acele yok, telaş yok. Sabır ve sabrın sonu selamet.

2. inş. moraller düşünce borsayı bile açmıyoruz.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. 2 buçuk tutacak mı bakicaz... Şuan pozitif olacak bir durum yok.. borsa da 90 binlere hızlıca akabilirim diyor.. her şeyin hayırlısı.. ben de ekran falan herşeyi kapattım..

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Noldu satış işi arkadaşlar, takip edemedim.
    Merak edip vakkonun hikayesine bakmıştım. Aşağıdaki paragraf gülümsetti biraz.

http://kimkurdu.com/vakkonun-ibretli...basari-oykusu/

Ardından “Milli Koruma Kanunu”(Cumhuriyet Halk Fıkrası 1940) çıkarılmıştır. Bu kanun Devlet’in ekonomiye her türlü müdahelesinin önünü açmaktaydı. Günlerden bir gün yine gelen şikayetler üzerine kendini tam yetkili olağanüstü mahkeme karşısında bulan Vitaly Hakko hakimin “Siz milleti kazıklamaya utanmıyor musunuz?” sorunsuna cevap vermek zorunda kalmıştır.

5. yahudi soysuzunun dolandırıcılığını goruyorsunuz anlatmaya gerek yok

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. P.tronundan sp..ğine ceo..ndan sözde yat ilş md'ne alayınız h.ysi.etsizsiniz h.rs.zsınız!! Bu yaptığınız soygunun vurgunun faturasını en kıymetlinizle ödersiniz inşallah!!

7. Bağladığım parayı unuttum bu saatten sonra ha 1 lira olmuş ha nominalin altına inmiş s.kimde değil yahudi kalpazanlar!! Umarı batarsınız kuru ekmeğe muhtaç olursunuz ben bağladığım paranın "0"lanmasını bile göze almışım!! Tez zamanda batışınızı görmeyi rabbim bana nasip eder inşallah!! Düzenbaz yaratıklar

8. Eyy hakko sana sağlam methiyeler düzecem ama değmezsin!! C.ğerin beş para etmez...

Sayfa 379/734 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •