Sayfa 401/734 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Bıyıklı değildir umarım alanlar...

2. Bugün ki pastayı paylaşabilir misiniz?

Borsada kazanmadan önce kaybetmemeyi öğreneksin

3. Sayın keremc
    Size zahmet aylık takası paylaşırmısınız

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dususe direnmesi guzel fakat hacim dusuk arkadaslar ne dusunuyosunuz bugun hacim cok dusuk

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Hep beraber göreceğiz polyannacılığı takaslara son bir aylık bakıver😂😂
    Fazla hayale kapılma kaptırma Bâbında söyledim kardeşim alınmana gerek yoktu bizde bu gemideyiz!! Dünyadaki ve özellikle ülkemizdeki belirsizlikler malum spekte bunu çok iyi kullanıyor! İllaki vakti geldiğinde gidecek bu aşikar bilançodaki gidişat şu an için elle tutulur tek veri!! Takas demişsin tabiki takaslarda yol gösterici ancak tek başına belirleyici değil, bir o kadarda yanıltıcı olabiliyor!! Emin ol bistteki en sinsi en katakulli’ci en fırıldak speklerden ilk beştedir bizimki!! Özellikle citideki mal değişimini izlemeni öneririm!! Kesinlikle amcam bıyıklı ve bu işte doktora yapmış!! Malın toplu olduğu yaptığı hareketlerden belli, şahsi fikrim daldaki son kalan meyveleri toplamakla meşgul!! Teknik haberle desteklenirse bekleme süremiz kısalır.. Kesinlikle y.t.değildir!! Herkese önce sağlık ve bol kazançlar!!

6.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Hep beraber göreceğiz polyannacılığı takaslara son bir aylık bakıver😂😂

29-31 ağstos-3 eylül günlerinde
    Alan:
    Citi (muhtemelen bıyıklı): 1.170.000 lot toplamış gözükyor

Aynı günler satanlar:

Vakıf yat: -165.000 lot
    Ak: -360.000 lot
    Garanti:-350.000 lot
    Deniz: -77.000 lot
    Ziraat: -73.000 lot
    Halk: -82.000 lot
    Gedik: -75.000 lot

Benim düşüncem “cep to cep” nedenine gelince aynı dümeni yine yaptı!! Yine citi üzerinden, 700 binlerden 2.900 bin civarlarına kadar yükseldi sonra puff 700 binlere dönüş!! Kısaca bize acil haber lazım dostlar!! Aksi halde aynı bantta bi süre daha gider geliriz!! Bol kazançlar ytd

7. Kısada yeniden 3.20’leri denemek isteyebilir! Altı haberle dolarsa 3,34 barajı yıkılır!! Aksi durumda gitgellere devam ederiz diye düşünüyorum umarım ben yanılırım herkese bol kazançlar....

Kesinlikle ytd

8. Katarlı iş adamlarının burada olmaları ve şirket ceo'suna tam yetki verilmesi bu sefer işin gerçekleşebileceğini bir yere not edelim.Malum 2 aydır mağazaları katarlılar talan etmiş durumda Boynerde de katarlı ortak var yanılmıyorsam...

Sayfa 401/734 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •