Sayfa 405/733 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Tahtaya şimdi de teknikçiler üşüştü, bunu gören yabancı da vermeye devam ediyor. Bakalım filmin sonu nasıl bitecek.

2. Zengin takılalım Vakko alalım dedik. Yerimizde sayıyoruz. 3 üzeri ne zaman atar sizce?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Günlükçülere ben burdayım mesajı verdi bugün, hissede benim gibi çok küçük yatırımcı var. Şirketin yatırımcı ilişkilerine mail attım sağolasunlar sorularıma cevap verme gereği dahi duymadılar. Varın durumu siz anlayın.

Alıntı Originally Posted by changa Yazıyı Oku
    Tahtaya şimdi de teknikçiler üşüştü, bunu gören yabancı da vermeye devam ediyor. Bakalım filmin sonu nasıl bitecek.
    Teknikçileri avlıyorlar desenize Bu filmin sonunu ben sizden daha çok merak ediyorum.

5. Pasta atabilecek varmi simdiden tesekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by changa Yazıyı Oku
    Bıyıklı değildir umarım alanlar...
    Gerçek yabancı olsa bugün aldığını ertesi hafta geri vermez kolay kolay, elini belli etme bari spek kardeş. Neyse sen kendi aranda top çevirmeye devam et, el atacak bir babayiğit bulunur elbet.

7. Hissede ciddi anlamda baski var belli araliklarda tutuyorlar bunun icinde cep to cep yapiyorlar ne olacak acaba habermi gelecek veya nasil bir yon verecekler hisseye.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. yarın yukarı hareket etmezse vakko nun ısı zor gıbıme gelıyo

Sayfa 405/733 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •