Sayfa 414/734 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. 3.55 kale gibi günlük bazda kırılmadan düşüş trendi bitti denemez 3.55 üzerinde bi kaç gün kalırsa 3.55- 5 kanalına girebilir ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Topik çok sessiz. Kuzuların sessizliği misali. Dünkü öğleden sonraki alışlar yükseliş hazırlığı mı yoksa trade mi anlayamadım. Vakko'yu takip edenler lütfen bilgi paylaşalım

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Masturb.sy.ncu spek sabah atlayanların malına çöreklenmek istiyoo eninde sonunda alır sabrınız yoksa....

4. çok çetrefilli oyunlar oluyor.Takaslarda ilk 10 oran değişmiyor.Citi 2,8 milyon oldu şuan azalıyor ama ilk 10 değişmiyor ne yapmak istiyorlar anlamak zor.Tek beklenti bilanço ve ortaklık her ikisindende güzel haber gelecek bu benim şahsi beklentim.İstedikleri kadar oynasınlar gerçek yatırımcı bekleyip kazancını alır.
    ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    çok çetrefilli oyunlar oluyor.Takaslarda ilk 10 oran değişmiyor.Citi 2,8 milyon oldu şuan azalıyor ama ilk 10 değişmiyor ne yapmak istiyorlar anlamak zor.Tek beklenti bilanço ve ortaklık her ikisindende güzel haber gelecek bu benim şahsi beklentim.İstedikleri kadar oynasınlar gerçek yatırımcı bekleyip kazancını alır.
    ytd.
    Hergün gidecek havası yaratıp mastu.basyon yapıp eline veriyor “hiç kimse kusura bakmasın” atlayan sazanların!! Bizim speği sirk’e”maymun” olarak koysan müthiş prim yapar!! Yanlış meslek seçmiş bizim animal!! Yalnız tek suç onda değil hisse hareketlenince zıplayan çekirgelerde!! Kimse bu tahtadan günlük kazanç beklemesin nokta.

6. Lot sayıyor ekip çalışması var araya yabancı girince hemen fark ediyorlar basiyorlar dikkat edin

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. Vakı vakı vah vak. Vah vakı vakvak

8. Spek ördekleri foruma salmış aman dikkat...

Sayfa 414/734 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •