Sayfa 430/733 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Unutmayın bu firma yıllardır Zarar gösteriyordu birkaç bilançodur kar getiriyor neden acaba ortaklık için olmasın😏

2. Gayet güzel bir makyaj var ortada bu bilanço haftaya hareket yaptırır.
    Kötü bir Net Kâr yok ortada bence.
    İyi Tatiller yeni stratejik ortak Qatarlı olmasın 😉
    Y.T.D.

3. Selam ortaklar , bende aranıza Perşembe gunu katıldım düşeni kırmak için bahane arıyordu sanki , o bahanede geldi gibi bakalım ,2 liradan 5 liraya gittiğinde çok guzel kazanmıştım vakkodan ,sonra indim para bir senedir eşşeğe bağlıydı , umarım ata binmişizdir bu tercihimizle tekrardan Bol kazançlar herkese

4.  Alıntı Originally Posted by BodrumX Yazıyı Oku
    Kerem 2. Çeyrek 20 milyon zaten..

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Giyim isinde mevsimsellik olur. 2 ve 4ncu ceyrek daha guzeldir her zaman 1 ve 3ncu ceyrek indirim donemidir

5. Yakın zamanda stratejik ortaklık haberini CEO ağzından duyabiliriz.Kendisine bu konuda tam yetki verilmişti.Bilançolarıda sürekli güzelleştiriliyor yani anlayacağınız şirket güzel parlatıldı geçen hafta Esmod moda sunumu yabancılar tarafından takdirle alkışlandı.Cem beyin konuşmasıda güzeldi blombergte izledim.
    Ytd

6. Ortaklık konusunda umut verip sonra olumsuz bir durumda milletin vebalini almayın derim. Yıllardır ortaklık bekleyen var ama ortada birşey yok.

7. Kar açıklaması bir hareketlenme getirmemiş.

8. Nice kar açıklayan hisseler var yemediği dayak kalmadı. Bilanço rakamsal olarak iyi duruyor olabilir ama geçen çeyreğe göre zayıflama var maalesef, dönemsellik etkisi ile satışlar tahmin edilenden daha az arttı belki ama brüt kar marjı falan da düşmüş durumda. Hacimde ise bir haftadır artış görülüyor, kim bilir spek amcam neler düşünüyor.

Sayfa 430/733 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •