Sayfa 467/733 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Bunun sebeblerini yorumlayalim.10 dakikada mal toplama degil.tam zitti dikkat cektiler.dun twitirin en cok k9nusulan hissesi oldu.baska yerlerdede aynen.goturup toplayacak adam neden millete ilgi cektirsinki..herkes vakkoya giriyo bugun.kisa orta vadeli beklentim vardi ama bu tip hareketler midemi bulandiriyor.

2.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Dünkü dyoby hareketlerinin kopyası. Tavanın yanına getir, aaa gidiyor diyenlere döşe ve 20-30 kademe aşağı. Kumarlık hisseler bunlar
    3,40 üstü döşedi, hemen 3,00 lerde aldı ve dün yüksek kapadı..Bugün GAP ve 3,30 lardan bir döşeme daha yapıyor..
    Adamlar güzel yere tezgah açmış. Tıkır tıkır müşteri buluyor

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    3,40 üstü döşedi, hemen 3,00 lerde aldı ve dün yüksek kapadı..Bugün GAP ve 3,30 lardan bir döşeme daha yapıyor..
    Adamlar güzel yere tezgah açmış. Tıkır tıkır müşteri buluyor
    Ben de ona döşedim. Baktım 3 altına inmiycek. Aldım en dipten sonra bugün de hallettim.

4.  Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Ben de ona döşedim. Baktım 3 altına inmiycek. Aldım en dipten sonra bugün de hallettim.
    Gusul abdesti almayi unutma hocam.bizi spek haketmisti.helal olsun )

5.  Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Helal olsun başardıysan
    Dün kapanışta krdmd de olduğum için uyanamadım. 3,02'den 3,17'e 1-2 dakika içinde yükseltti ve sabah GAP'ı koydu hızlıca 3,30 oldu. Sabah yine 3,30 ve mutlu son..

6. Spek bizi farketti. Baktı 3 altı dalıp 3 üstü döşüyoruz bu sefer sarkıtmayayım dedi ama biz de empati yaptık. Empati iyidir..

7.  Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku

hissenin olayı bu ben yıllardır bunu beceremiyorum, al-sat yapmak için ideal hisse. uçacak hisse olsa kendini belli eder, bunlarla kimse nin ortaklık yapacağını düşünmüyorum, kaç yıl oldu hala birileri çıkıp yok satış yok ortaklık diye yazıp duruyor. içeriden birimi yoksa bu.

8. Kağıtta bu hafta doğum sancısı var gibi haftasonu süpriz bir haber gelirmi acaba kafamda acayip sorular var bugün inadına 3.20 kapattırmadılar şu günlükçülerden bir kurtulabilsek iyi olacak yeni yeni aracı kurumlar kullanmaya başladılar satmayacağız arkadaş burayı okuyorsan bilgin olsun����
    Ytd

Sayfa 467/733 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •