Sayfa 497/734 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Bdl ile anele topiğinde 1yıl kavga ettik, bir ara fazla canımı sıktığı için engellediğim tek kişidir, sonunda beni anladı. Bir ky'dir farklı bir şeyler çıkarılmasın. öğretmendir kendisi hocam deyişim ondandır, sonunda o haklı çıktı.
    Son düzenleme : kitapci34; 17-08-2019 saat: 23:12.

2.  Alıntı Originally Posted by Uşşaki Yazıyı Oku
    Dolasimda olan senet %10!
    Adamın biri geliyor 4 milyon lot alıyor güya tahta %10 gidiyor yersen tabi,bir yere topluyorlar yabancı havası veriyolar
    Bu tahta da bu kadar mal alacaksın gerçekte 7-8 e asarlar
    Geçen seferde yabancı havası verip 3.60 götürdüler millet yazdı yabancı takası 3.5 milyon oldu diye haber mi gelecek tahta uçacak falan filan adamlar 500 bin lota kadar eridiler şimdi tekrar doluyolar,
    Sayın ceo çıkıyor konuşma yapıyor %50 buyuyecegiz diyor tahtayı basıyorlar aşağı
    Neyse sıkıntı yok mızrak çuvala sığmayacak sene sonu 100 milyon kar olunca mecbur değerini bulacak
    Tekkeyi bekleyen çorbayı icer,bu kamillerde ali cengize devam etsin)
    yuzde 10 gidiyor diyorsunuz ama endex yuzde 10 duserken butun lokomotif hisselerde buyuk kar satişlari yasanirken isctr ust uste 11 gun duserken yuzde 10 gidiyor boyle de bir durum var

Ben vakko nun onumuzdeki gunlerde 9 aylik bilancosunu yeni bir zirve ile karsilayacagini dusunuyorum

Ben Türk Ekonomi Bankasına giden 575.000 lotu çok önemsiyorum ve bu miktarın artacağını düşünüyorum.
    Zira takip ettiğim bir çok hissede bu kurumun ciddi alışlarını ve sabırla direndiğini gördüm.
    Yatırım finansmanın aynı gün aldığı 675.000 lotun eş zamanlı yatırım fonlarına gitmesini ise anlamlandıramadım.
    Yabancı ile aynı anda, aynı kurumdan mal alınması ise soru işareti oluşturdu.
    Yabancının aldığını görenler , duyanlar ...

4.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Ben Türk Ekonomi Bankasına giden 575.000 lotu çok önemsiyorum ve bu miktarın artacağını düşünüyorum.
    Zira takip ettiğim bir çok hissede bu kurumun ciddi alışlarını ve sabırla direndiğini gördüm.
    Yatırım finansmanın aynı gün aldığı 675.000 lotun eş zamanlı yatırım fonlarına gitmesini ise anlamlandıramadım.
    Yabancı ile aynı anda, aynı kurumdan mal alınması ise soru işareti oluşturdu.
    Yabancının aldığını görenler , duyanlar ...
    firmanın bilançosundaki iyiye gidişin işareti cirosu, brüt kar marjı, marka değeri, olabilecek bir ortaklık beklentisinin var oluşu, thy'ye yapılan iş, yabancının alışı, vur kaçın durması göz ardı edilebilecek şeyler deĞil sayın HAK.

TEB tesbitinize de katılıyorum haklısınız, cıty ve deuche den daha sağlam duruyor, uzun tutuyor aldığı hisseleri devamınıda getiriyor ilk aldığıyla kalmıyor

Bütün bunlar olmasa idi çoktan 2.70 lerde almıştı soluğu.
    Son düzenleme : kitapci34; 17-08-2019 saat: 23:50.

Yıllardır yatırımcısına kök söktüren şirketler olgunlaştığında ya da nihai hedefe ulaştıklarında level atlıyorlar.
    Yıllardır satış , ortaklık peşinde koşan vakko mali tablolarıyla istenen fiyatları etmediğinde artık kar eden, temettü dağıtan bir şirket oluverdi. Bunda bu tür yerlerden alışveriş yapan kitlenin, açılan avmlerin, turistlerin artması da önem arz ediyor.
    Avrupa, ABD fon ve bankalarına güvenmeyen körfez fonları ve nispeten uzakdoğulu fonlar önemli satın almalar gerçekleştiriyor.
    Desedan da ilerde böyle bir atılım bekliyorum. Desa ve vakkonun ortak özelliği halka açıklığı az, marka, mağazalaşma, üretim...
    Aynı şekilde halka arzı yapamayan Beymen Katarlıların oldu ve sektördeki tek rakibi VAKKO.
    Vakko FAVÖK öncesi %45 e varan karlılığı güzel lakin finansman yapısı nedeniyle sermayeye ihtiyacı var.
    Bu finansmanı koyduğunuzda iştah kabartacağına hiç şüphe yok. Beymen’le rekabet için artık daha aceleci davranmalılar.
    Kaldı ki çikolata ,ev dekerasyon , çanta ev tekstili derken konsept gelişime müsait.
    Dünyada resesyon, global kriz derken emim olun vakkonun sahipleri de istemeye istemeye de olsa bu kez daha aceleci olacaklardır.

Al/sat , yatırım tavsiyesi değildir.

6. Vakkonunda katarlılara gitme ihtimali oldukça yüksek bence, bir anda büyük patlamalar da yaşayabiliriz.

Boyner mağazalarını alan, beymeni alan vakkoya neden ortak olmasın ya da almasın?

Beymen Katarlı MAYHOLA grubuna geçti.
    Bugün Beymene baktım kendi dünya markalarını da vitrine koymuşlar. İşin bir de bu boyutu var.
    Trilyon dolarların dolaştığı , tek seferde milyar dolarlık satın almaların yapıldığı finansal piyasalarda bunlar küçük satın almalar.

Dolaşımdaki dağınık malın 2.5 milyonu bu hafta konsolide olup eksi piyasaya rağmen çözülmediyse ve çözülmezse söylediğiniz gelişmelerle 9 aylık bilanço zamanı ilginç gelişmeler olabilir,

Haydi Jaklin Hanım eli çabuk tut lütfen

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Vakkonunda katarlılara gitme ihtimali oldukça yüksek bence, bir anda büyük patlamalar da yaşayabiliriz.

Boyner mağazalarını alan, beymeni alan vakkoya neden ortak olmasın ya da almasın?
    Tebrikler dogru tespit bence city yabanciya once mali aldi bu Katarlilar sonra takasta belli bir yuzdeyi gecince aciklama yapmalari gerektiginden durumu belli etmemek icin mali artik teb yatirima virmanliyor ve bi yatirim fonunda tutuyor bu işte bi iş var arkadas kesinliklen

Sayfa 497/734 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •