Sayfa 502/733 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. endekste bozuldu hapı yuttuk bu hisseden cacık olmaz yarın ilk tepkisinde satıp çıkmak lazım

2. bu işi keko dostum beceriyor, kareli sattığı gün satmayı aklımın ucundan geçirmezdim, mükemmel zamanlama yapıyor, maşallah diyeyim buradan dostuma.

3. keko hangi spek

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    bu işi keko dostum beceriyor, kareli sattığı gün satmayı aklımın ucundan geçirmezdim, mükemmel zamanlama yapıyor, maşallah diyeyim buradan dostuma.

4. iyi bilanço açıklayan hisseler içinden en ********ini alırsan böyle olur adamlar gram hisseye sahip çıkmıyor
    o kadar alınan lotlar buhar oldu sanki

5. Arkadaslar hisseyi ve spegini iyi bilen biri olarak yaziyorum.hissedeki yabanci alimi feyktir.birkac ayda bir yabanci orani yuzde 10 lara cikar.sonra yavas yavas sifirlar.sonra tekrar hergun gidim gidim yuzde 10 lara cikar.spek yabanci takasi en cok artan listes8nde reklam yapar.trade yapar.yatirim finansmis citiymis hikaye...

6. bıyıklı yabancı alımına güvenip hisse almanın sonucu

7. yok spek değil ky,

8. Sayin kitapcinin paylastigi temel analizlere katiliyorum.fakat takas vesair kandirmaca.hisse saglam.orta uzin vadedede beklenebilir ayri mesele.ozel bir haber dusmedigi surece trade eder spek.mal toplu.yarisi patronda.kalanda 5 kurumda.disarda en fazlan7 milyon lot daginik var.yatirimim gercekte oyle 2 milyon 3 milyon lot toplamasi icin hisseye bir kac tavan cektirmesi lazim...sag cep solcep..aynibanda bir kurumdan 1 milyon alim gosterirken 10 kurumda 1.2 milyon lotu sattiklari cok defalar oldu yak8n zamanda.aciga satip virmanliyorlar...

Sayfa 502/733 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •