Sayfa 504/733 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Sitelerden anladığım şu: Millet birilerine "hissene sahip çık, uçacak..." derken birileri hisseyi yukardan satıyor düşükten alıyor. Bunu 9.60tan 47ye çıkan kağıtta da geçen yılki yükselişte Vakko'da da yaptılar sanırım, galiba, herhalde. Yukardan satıp aşağıdan alanlar kar aldı, hisse süzüle süzüle düşerken buralarda her söze inananlar şaşıp kaldı. O yüzden yorum okuyanlar çok dikkatli olmalı. Burada her gün yorum yazanlar boşuna yazmıyor. Hedef belirleyin ve o hedefe ulaşınca her söze kanmayın. Bir de iyi ki o dünya var. Burada kaybettirdikleri orada kazanınca kim karlı kim zararlı görünür elbet. Müflis kime denir, iyi bilmek lazım. Hak yememek lazım. Pek yazmam ama susamadım artık.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Laf çakılmaya hiç gelemem, yazılanlara itirazlar, yazıldığı zaman yapılır, kısa vadeli , günlük haftalık aylık hedefler vermem, vermiyorum. Bekleyin yıl sonunu o zaman hesap sorun., hatta 3. çeyrekte sorun. Varsa ömrümüz görüşürüz.

3.04 de dikkat çekmiştim (galiba diyeyim ki şimdi birisi dakikalık grafik bakar yalancılıkla itham eder) 2.98'i gördü, o günden bu güne endexin kaybını, hissenin de kazancını gözardı ederek laf sokulmaz.
    Son düzenleme : kitapci34; 19-08-2019 saat: 20:36.

3. katılırsınız katılmazsınız bilemem 500k ya yakın yazılan mal tuzaktır tesbitimizin arkasından hemen silinmiş galiba, alışı silip yukarı çekip verdiler, forum sıkı takip altında. çok sefer söz veriyorum kendime yazmayacağım diye bu sefer tutmaya çalışacağım sözümü. artık çok daha az yazmaya gayret edeceğim.

4. topik yıllardır takipte hemde anlık olarak burada yatırımın topladıklarından bahsettik çakallar kurum değiştirip ak yatırımdan almaya başladı sözde yatırım mal satıyor yersen
    ytd

5. piyasa+ bu ****** hisse eksi açacak gibi duruyor

6. endeks açılışı hiç parlak değil garan aşağı uçacağım der gibi böyle bir durumda bizim ****** neler yapmaz.

1500 lot açılış
    demek ki birisi 40 a 15 bin lot emir gönderse 40 açacak

7. kademeler bomboş hani dün alan ak yatırım ondan önce alan yabancı piyasada kimse yok

8. endeksteki satış durmazsa bu namussuzlar bugünde düşürür. en azından oradaki satış dalgası kesilirse bu yatay takılır.

Sayfa 504/733 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •