Sayfa 568/733 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Eyvallah sayın kitapçı haftaya 27 sinde görüşmek dileğiyle herkese iyi tatiller
    inşallah hemşehrim, hemşehrim diyorum karadenizliyim çünkü, her geçtiğimizde of'da bir kuymak yerim yetiştirebilirsem, uğurluyuda iyi bilirim, çaykaralı da sıkı dostlarım var. ÇAPOĞULLARINDAN

2. Sayın oflu, beni yanlış anlamazsanız bir kaç cümle yazayım. Buralar Bilgi paylaşım yeri ama çoğumuz paylaşarak artırmıyor bitiriyoruz. Forumlar olmasa bence daha adil bir ticaret olur. Şimdi farazi ben bu hissede 5-6 bin lot işlem yapıyorum. Uzun değil haftalık. Ama az bilgimle sizi okurken burdan alıp 5 liraya yakın 27 Eylül yada az sonrasında satacağımı okuyorum yada öyle anlıyorum. Şimdi Pazartesi gün boyu toplam 135 bin lot mal alacağım. Sizce ne olur. Oooo 135 binlik bir abi gelmiş gel gel sende hoş geldin önce 5 lirada sen sat, yok yok olurmu öyle önden buyurun lütfen siz son geldiniz süz satın biz bekleriz mi diyecek. Yada bu 135 yüzünden yapmasını gerekeni erteleyecek ve onu kusturana kadar düşürecek mi. O yüzden arkadaşlar burda çoğu yazdıklarımız aslında kendimize zarar veriyor. Vakko bir iş bank değil. Bunu iş bank tahtasında anlık yapsanda izlenmez. Naçizane bence kendinize zarar vermeyin. Velevki o 135 bin 10-15 bin zarar ederse adam inat ederse o 135 bin lotu bir kaç sene taşıyacağım derse her şey sona erer. Bunu bu sitede Cengiz abi krokodil yapardı. Adam gübrede 15 kademe Erbosda 30 kademe çizerdi sonra o inerken 30 kademe düşerdi. Bu adamlar bizden her zaman önceler. Ky nın bir adet silahı ve mermisi var, oda sabırdır. Alım pasife yazılır az az tahtayı kademeyi bozmayacak kadar alınır, Twitter da okuyoruz oyakyatırım, hedef, global, eskiden kervan. Bunlar birer öğreti olmalı. Burada asıl amaç ky nın parasını almak, ikinci bir amaç Yok. O yüzden iyi niyet temenni ve daha renksiz yazılar yazmamız gerekir. Nokta atışı düşünceler önce yazana zarar veriyor. Selam ve saygılarımla.

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Sayın oflu, beni yanlış anlamazsanız bir kaç cümle yazayım. Buralar Bilgi paylaşım yeri ama çoğumuz paylaşarak artırmıyor bitiriyoruz. Forumlar olmasa bence daha adil bir ticaret olur. Şimdi farazi ben bu hissede 5-6 bin lot işlem yapıyorum. Uzun değil haftalık. Ama az bilgimle sizi okurken burdan alıp 5 liraya yakın 27 Eylül yada az sonrasında satacağımı okuyorum yada öyle anlıyorum. Şimdi Pazartesi gün boyu toplam 135 bin lot mal alacağım. Sizce ne olur. Oooo 135 binlik bir abi gelmiş gel gel sende hoş geldin önce 5 lirada sen sat, yok yok olurmu öyle önden buyurun lütfen siz son geldiniz süz satın biz bekleriz mi diyecek. Yada bu 135 yüzünden yapmasını gerekeni erteleyecek ve onu kusturana kadar düşürecek mi. O yüzden arkadaşlar burda çoğu yazdıklarımız aslında kendimize zarar veriyor. Vakko bir iş bank değil. Bunu iş bank tahtasında anlık yapsanda izlenmez. Naçizane bence kendinize zarar vermeyin. Velevki o 135 bin 10-15 bin zarar ederse adam inat ederse o 135 bin lotu bir kaç sene taşıyacağım derse her şey sona erer. Bunu bu sitede Cengiz abi krokodil yapardı. Adam gübrede 15 kademe Erbosda 30 kademe çizerdi sonra o inerken 30 kademe düşerdi. Bu adamlar bizden her zaman önceler. Ky nın bir adet silahı ve mermisi var, oda sabırdır. Alım pasife yazılır az az tahtayı kademeyi bozmayacak kadar alınır, Twitter da okuyoruz oyakyatırım, hedef, global, eskiden kervan. Bunlar birer öğreti olmalı. Burada asıl amaç ky nın parasını almak, ikinci bir amaç Yok. O yüzden iyi niyet temenni ve daha renksiz yazılar yazmamız gerekir. Nokta atışı düşünceler önce yazana zarar veriyor. Selam ve saygılarımla.
    Sayın Kızıldağ güzel ve anlamlı bir yazı benim için para ikinci planda önemli olan insan size ve diğer arkadaşlara saygımı belirtiyorum,sizleri takipteyim.

4. Arkadaşlar benim anladığım oflu61 spek gruptan.malı pazarlıyor su anda.herkese ayın 27 dedi.ortaklık v.s.bir yem attı.hicbirimiz artık malı satamayız.bir defa yemledi.kendileri bu hafta bir operasyon yapıp malı vercekler ky eline.bizde satıp çıkamıyacagız beklenti var diye.onlar atı alıp üsküdarda çay içecekler.gecen 2 yıl öncede kenanx diye birine burda malı pazarlatmışlardı.eski yazılara giderseniz bulursunuz..genelde anlamsız zıt seyler yazarlar.beyinler iyice karışır.zaten spek malı zirveye taşımış artık boşaltması lazım..

5.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim anladığım oflu61 spek gruptan.malı pazarlıyor su anda.herkese ayın 27 dedi.ortaklık v.s.bir yem attı.hicbirimiz artık malı satamayız.bir defa yemledi.kendileri bu hafta bir operasyon yapıp malı vercekler ky eline.bizde satıp çıkamıyacagız beklenti var diye.onlar atı alıp üsküdarda çay içecekler.gecen 2 yıl öncede kenanx diye birine burda malı pazarlatmışlardı.eski yazılara giderseniz bulursunuz..genelde anlamsız zıt seyler yazarlar.beyinler iyice karışır.zaten spek malı zirveye taşımış artık boşaltması lazım..
    Bence siz yuzdeoncu borsa oynamayın yatırım için ev arsa alın spek vay be teşekkür ederim iltifatlar için tamam ben yazmıyorum özür dilerim.siz hissede kalacaksınız sakın kendi kararlarinla hisse alıp satma sayın kitapciyi takip et en azından zarar etmezsiniz.saygilar

6.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Bence siz yuzdeoncu borsa oynamayın yatırım için ev arsa alın spek vay be teşekkür ederim iltifatlar için tamam ben yazmıyorum özür dilerim.siz hissede kalacaksınız sakın kendi kararlarinla hisse alıp satma sayın kitapciyi takip et en azından zarar etmezsiniz.saygilar
    Ayrıca nickte ne yazıyor dikkat edin Oflu 61 bu iki şey çok şey ifade eder.lafimizin ve sözümüzün eriyiz.hata yaparız ama yanlış yapmayız

7.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Ayrıca nickte ne yazıyor dikkat edin Oflu 61 bu iki şey çok şey ifade eder.lafimizin ve sözümüzün eriyiz.hata yaparız ama yanlış yapmayız
    Ben tahtayı izliyorum guncel konuları yazıları sürekli okuyorum tahtada ne yapılmak istendiğini kendimce tahmin ediyorum ayın 27 derken piyasalar ve satın almalar için bir milat olacağını yurt dışı görüşmelerden ABD ile olan ticaret ilişkilerinden varsayım çıkarıyorum sakın yanlış anlaşılmasın bu benim düşüncem kesin olacak diye bir fikir beyan etmedim.kesinlikle kimseyi etkileme diye bir amacım Yok ydt bu son yazım herkesten özür kendi fikirlerim bana kalsın.

8. Arkadaşlar herkesin aklı fikri var zaten azda olsa borsa bilgisi olmayanın borsada işi olmaz.Bu kağıt yaklaşık 3 aydır toplamda 5 milyon kadar toplandı ve operasyon yemeden devam ediyor.Bu kadar malı kolay kolay elden çıkaramazlar eski tepelerini görecek ve günlük 10-20 milyon işlemler yapacakki mal çıkılsın ama eski görüntüsü yok mal çıkanda yok benim fikrim buradakilerinde malına gözü diktiler ve burayı takip ediyorlar.
    ytd

Sayfa 568/733 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •