Sayfa 593/734 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Gelelim hissemize neden döndüm?

BOYNER
    Öz sermaye 800 küsür milyon ekside
    pd 7 milyarın üzerinde, bir günlük tavanı vakko nun 2.5 katı piyasa değeri
    delimiyim BEN?
    piyasa değerlememi yeniden gözden geçirdim

500 milyon dolar diyorum artık

ciddi bir kazanç elde etmeden çıkış yok, hiç değilse sattığım hisselere karşı.
    Yanlış hissede olduğum zerre miktar aklımdan geçmiyor, zaman doğru zaman mı? bilmiyorum. % 70 ihtimal doğru zamandır, benim sinirlerimi hırpalayan şeyse takibimde olan, alıp sattığım hisselerin gidişidir.

2. Gidip kront sayfasında bir değerlendirme yapıp, hiç değilse gidin netaş alın dedim bugün 9.80 civarlarındayken. 16.15 de yazmışım.

3. Hocam sen yinede boynerle fazla kiyaslama.bende kisa bir baktimda aksam.altiniyildiz sadece 2009 yillarinda 6 ayda 500 kusir milyon kar aciklamsis.biz sadece 30 milyondayiz.haliyle toplam piyasa bedelide 10 kat 15 kat olur.

4. Takas koyacak yokmu twitirdada yok 2 gundur.

5.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Hocam sen yinede boynerle fazla kiyaslama.bende kisa bir baktimda aksam.altiniyildiz sadece 2009 yillarinda 6 ayda 500 kusir milyon kar aciklamsis.biz sadece 30 milyondayiz.haliyle toplam piyasa bedelide 10 kat 15 kat olur.
    Bende altınyıldız bünyesindedir diye düşünüyordum da aracı kuruma sordum, hayır bünyesinde değil dediler, net bilgim yok açıkçası da bende 1.250. milyar dolar demiyor 500 milyon dolar diyorum.

firmayı satın alabilecek sermaye SAHİBİ senede kaç lira kazanacak finansman gideri olmayınca 1.5 milyar minimum ciro yapınca
    ne dersin ortak?

HAKKO elinde çok fazla tutamayacaktır, global sermaye çoktan gözaltına almıştır.

6. Altinyildiz konusunu bende bilmiyorum bunyesindemi.ama bende vakkonun 200 milyon dolar degerlerde olmasini isterim.dedigin gibi ortaklik durumunda bircunu ancak kapatir.finansman gideri ne kadar mesela 6 aylikta ne kadardi

7.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Altinyildiz konusunu bende bilmiyorum bunyesindemi.ama bende vakkonun 200 milyon dolar degerlerde olmasini isterim.dedigin gibi ortaklik durumunda bircunu ancak kapatir.finansman gideri ne kadar mesela 6 aylikta ne kadardi
    6 Aylıkta 618. milyon cirosu, 300 milyonun üzerinde brüt karı vardı.

bunun ne kadarı finansman gideridir, ne kadarı diğer giderlerdir bilmiyorum. mesaj kutumda vardılar ama sildim dolduğu için.

8. Yok.altinyildiz boyneri sormadim.onlar artik portfoye alincak takipe alincak kagitlar degiller.vakkomuzun 6 aylik finansman gideri ne acaba? Ortak alsa borcu kapasa kar nerelere cikar acep

Sayfa 593/734 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •