Sayfa 603/733 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Biz yüzdeoncu değiliz yüzdeyüz yatırımcıyız.yuzdeonlar kesmez bizi.yatirimci arkadaşlara tavsiyem eskiye dair herşeyi unutun yeni dünya düzeni yeni vizyon satın almalar ve birleşmeler hikâyesi olan ve yatırımları tamamlamış büyümeye odaklı hisse alın sadece bu hisse değil tabiki ama ben kısa vade bunda sonra diğerlerinde ben burada olduğum sürece;yer delinmedikce gök cökmedikce 3.88 aşağısı yok..

2.  Alıntı Originally Posted by Denseblood Yazıyı Oku
    Yüzde oncu sen biraz spek gibi konusuyon ky elindeki malları sattırcan rahatlıcan galiba sanane la kim ne yaparsa yapsın .işine bak

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sen terste kalmis zarar etmis acisiyla konustugun icin bir sey demiyorum.senin gibi kimler geldi kimler gitti.hepsi borsada paralari bitirdi donduler evlerine )

3. Kimin duası kiminin parası.Herşey para değildir.Bursa da namaz vakti hayde selaya hayde namaza hayde dua ya

4. Bu lingi tekrar one cekelim.spegi takip edelim.

5. Artik oglenleride acik borsa.spek mecbur ogle yemegini masasinda yiyecek ekran karsisinda.duaunsenizya ayranini klavyeye dokerse yanlislayim tuslar basili kalirsa neler olur hisseye.

6. En son city yani spek 11 eylulde yuzde 23 mali vardi.yuzde 19 lara dustu.su anda tekrar zirveye yakin 22,7 seviyelerinde...bana tek umut veren mal hala toplu.

7.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Sen terste kalmis zarar etmis acisiyla konustugun icin bir sey demiyorum.senin gibi kimler geldi kimler gitti.hepsi borsada paralari bitirdi donduler evlerine )
    Merak etme paramızda var zamanımızda belli ki sana iyi zarar yazdırmışlar ki acıyı iyi biliyorsun

8. Takas paylaşabilecek var mı rica etsem

Sayfa 603/733 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •