Sayfa 626/733 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Yahu en tepede kağıdı ilgisi olmayan bu sayfada niye ağıza alıp yönlendirme yaparlar anlamıyorum burası Vakko sayfası
    Ytd
    Kerem ne diyorsun.bugun baya mal kustular.yani fisini cektiler.tekrar iflah olurmu? Twitirda cok dillenmisti zaten.blancoyu bile beklemediler.yada icerden haberi aldilar.

2.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    İş yatırım iyi mal aldı bu hafta güzel kapanışlara hazırlanın
    Ytd
    ??????? Evet

3. Acabaaa hisse biz mi pazarlıyoruz yoksa birileri karamsarlık birileri umut satarak mi bu işi yapıyor.ben sattım dediğimde hisse yüzde üç aşağıda aldım dediğimde yukarıda olur.ama ben yokum artık kisada Miyde bulandırıyor

4. Bilançoda görürsünüz bu kağıdı😁
    Ytd

5. Bu kağıdı 10 yıldır takip ederim son 3 yıldır farklı bir kimliğe büründü sanki evliliğe hazırlanan gelin gibi hem bilanço hem mağaza sayısı olarak makyajlandı ayrıca temettü bile vermeye başladı bunun arkasında sizce ne olabilir sabredene 😀
    Ytd

6. 3.82 ile aranızda olacağım nasipse ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Denseblood Yazıyı Oku
    Te gören var mı

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Niye yazmiyon kardes.kagit cikarken sesiniz cikar.elestirilere baslarsiniz.duserken ses yok.biraz analiz tahmin paylasin.iyi gunde kotu gunde derler nikah kiyarken.siz sadece iyi gun dostumusunuz

8. Dökülenler döküldü/dökülsün...Sessizce beklemeye devam...Elbet bi anda gelecekler yeniden tahtaya alım yönünde...

Sayfa 626/733 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •