Sayfa 639/733 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Gun sonu takaslara bakincada zaten alan satan belirgin yok.yalniz hic aceleleri yok.yavas yavas bekliyerek gidiyorlar.zamanini biz bilmiyoz.ben bu 9 aylikla 5 uatu 5.20 civarindan satarim diye umut edip 2 aydir bekliyordum.ama olmadi.ne olursa olsun mart ayinda blano zamani hedefime gelmesini tahmin ediyorum.3 ay beklermiyim nasip.hergun yuzde 10 yuzde 20 potansiyelli hisseleri kacirdim.

2. Hissenin yuzde 43 leri patronda isyatirimda.yuzde 22 civari spekte citi yabancida.geriye 5 milyon lot var ama mal gelmiyor tahtaya..trade etmeye karar verirse spek yuksek hacim ve asiri fiyat oynakligindan belli olur.genelde surekli trade vardi.hala 3 aydir trade etmedi spek...

3.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    THY giyim ihale kışlık parası bu bilançoya girdimi acaba bu çok önemli yılsonuna eklenirse 12 aylıkta bilançoda patlama yaşanır
    Ytd
    Thy 20 yil once felanda vakko dikiyormus.ropörtaji var.kar gutmuyoruz diyor.ordan bir sey beklememek lazim.zaten acilan yeni magzalarla ciro artti.12 aylikta kar oranini finansal borc faiz odemeleri belirler.a

4. Sessuz...

5. Son sessizlik buğün

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar1010 Yazıyı Oku
    Son sessizlik buğün
    Aslinda tam zitti ses yapmamiz lazim.hergun twitirda isnsevingte burda yazmamiz lazim.sessiz kaldikca spek baski yapip fiyati dusurup duruyor.malin elinden gidecegini anlasinki fiyati yukseltsin.

7. Spekcigim endeks uctu.hisseler ucuyor.diger hisselerden herkes kazaniyor.ordan cikanlar vakko gibi prim yapmamis hisselere yonelecek.Bir iki milyon lot kacirabilirsin elinden.dersenki tahtadan mal bekliyom.gelmez kardes.hele bu saatten sonra hic gelmez.adam satip ne alacak tum hisseler uctu.fiyati kaldirki mal gelsin.eylul bas8ndan beri 100 bin lot bile toplayamadin.yuzde 30 yukari cek.kap en az 3 milyon Lot hisseyi...

8. Yeni bir beklenti yaratana kadar buralarda oyalanır...Endekse paralel...Endeks gevşedikçe gevşer, çıktıkça az da olsa çıkar...

Yeni bişeyler/beklentiler/hikayeler lazım artık...

Sayfa 639/733 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •