Special Days Image
Sayfa 669/733 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Yesilbaba nin yorumuna katiliyorum.derin hisse pazarladigi icin hisse azda olsa operasyon yedi.tahminim millet salca olinca spekte mali yapistirdi yukardan.ama teknosa v.s gibi operasyon yemedik.ufak diyelim.en azindan bizim temel beklenti rasyolarimiz dizgun.
    Bugun itibariyle spek tekrar toplamis duruyor.440 bin lot almis yine.yukardan verdigini asagidan alacak .

2. Bu sabah yine gunlukculere yukardan verdi mali.kimseye ekmek yok.simdi yukardan sattigi 2 milyon lotu asagidan geri toplayacak.440 bini dunki ilk sokta geri aldi.ama artik daha az mal gelir.onun icin tekrar asagi yoklamasini ve oyalanmasini tahmin ediyorum.

3. Dostum bizim bilanço ne zaman..
     Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Bu sabah yine gunlukculere yukardan verdi mali.kimseye ekmek yok.simdi yukardan sattigi 2 milyon lotu asagidan geri toplayacak.440 bini dunki ilk sokta geri aldi.ama artik daha az mal gelir.onun icin tekrar asagi yoklamasini ve oyalanmasini tahmin ediyorum.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. derinhisse yi boşverin. adam 2 lirada hisse yazmış olmuş 50 lira. düşmüş 20 ye. adam yazdığında alanlar köşeyi dönmüş.. saadet zincirlerinde böyle olur hep. son gelenlere girer. neyse... he birde bu derinhisse müritlerinden tekno kağıtlardan çıkanlar belki buraya gelirler.. yeni anomali bu olur.. hiç belli olmaz sürünün ne yapacağı.. dikkatli ol oyuncu..

@____PASA____ bey vakko iyi bekliyor zannediyorum. temettü listesinde %10 üstü potansiyellilerde gördüm. çok sevindim. kendisi uzun süredir takip ettiğime göre adamdır.
    Yazdığım hiç bir ileti Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by vakkocu useenn Yazıyı Oku
    Dostum bizim bilanço ne zaman..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tam net bilmiyorum ama 14 subat vergi dairesi son gunudur.13 mart gibide konsolide son gunu olmasi lazim.

7. Hissemiz 3 liradan 4.80 lare kadar toplandi.spegin mali yani yabancidaki mal 4.900 milyon lot civarina ulasti.sonra hizla 5 uatune cekip 6.60 arasi trade yaptilar.su anda 3.500 milyon lota dustu.yani 1.400.000 lot civari piyasaya ky sattilar ustlerden.
    Sag cep sol cepmi dersek gozuken oki kesinlikle degil.twitir derin hisse inseving yazanlar alanlar satanlar bir anda ky doldu.
    Biraz erken basladilar realizasyona.insallah ellerindeki 3.500 milyon lotu vermek icin daha buyuk haylleri vardir spek amcamizin.
    Nisan 15 kadar bekliyoz.mart 15 blanco aciklaninca o hafta hemen genel kurul yapip tememttu verirmi vermezmi aciklarlar sanirsam..

8. Persembe 5.50 lere geliste aldigi mal 435.000 lot spegin hesabina gecmis.yani 6.30 ortalamadan verdigi mallardan bir kisim 435.000lotu 5.70 civarindan geri aldi.guzel trade yapti.ama daha 1 milyon lot daha var 6 ustu verdigi.sonucta spek ne derse o olur.

Sayfa 669/733 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •