Sayfa 690/733 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

2. Ve 5.56 tavan. Seans ortalaması 5.34.

6.38 ve 6.67 yılın iki yüksek değerinden epey geride kalmıştı. Ne zamandır bolinger daralması bir şekilde harekete gebeydi bugün o patlamayaşandı.

Tek sorun A1 capital. 5.51 ortalamayla aldığı 360 bin lotu bugün ya da yarın tahtaya sunabilir.

3. A1 ırzına geçti tahtanın az biraz kalmıştı A1 i görünce onuda kaçtım..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    A1 ırzına geçti tahtanın az biraz kalmıştı A1 i görünce onuda kaçtım..
    Bu kurumdan hiç hazzetmiyorum. Daha bunun gibi çok kurum var ya neyse.

Tavanda 2.5 milyon lot işlem oldu. Sonra tacirler-alnus-yatırım-yapıkredi-vakıf-iş ve a1 aynen tahtaya çöktüler komple.

Kapanış 5.37 ve karanlıktan çıkış 5.41. Seans ortalaması 5.39.

A1 elinde 295 bin lot kaldı gün sonu ve ortalaması 5.56. Bu kurum ne iş yapar anlamıyorum. Yarın hareket devam edecek görüntüsünde.

5.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Bu kurumdan hiç hazzetmiyorum. Daha bunun gibi çok kurum var ya neyse.

Tavanda 2.5 milyon lot işlem oldu. Sonra tacirler-alnus-yatırım-yapıkredi-vakıf-iş ve a1 aynen tahtaya çöktüler komple.

Kapanış 5.37 ve karanlıktan çıkış 5.41. Seans ortalaması 5.39.

A1 elinde 295 bin lot kaldı gün sonu ve ortalaması 5.56. Bu kurum ne iş yapar anlamıyorum. Yarın hareket devam edecek görüntüsünde.
    Dün kü hisseyle bugün kü hisse arasında dağlar kadar fark var.Yine neler oldu acaba.Birileri hisseye fena yüklendi dökme derdindeler muhtemelen..Sen o kadar alım fırsatı verirsen böyle ucuz numaralar yapmaya mecbur kalırsın.Gün sonu kapanışı bakalım ne olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Dün kü hisseyle bugün kü hisse arasında dağlar kadar fark var.Yine neler oldu acaba.Birileri hisseye fena yüklendi dökme derdindeler muhtemelen..Sen o kadar alım fırsatı verirsen böyle ucuz numaralar yapmaya mecbur kalırsın.Gün sonu kapanışı bakalım ne olacak.
    Açılış fiyatı 5.43 üzerinde işlem görmeden 5.23 lere kadar süzüldü. Toplam işlem hacmi 5 milyonun yarısını A1 yaptı satabildiği sadece 60 bin lot var ve epey zararına.

Dün bolinger üst bandın epey üzerine çıkmıştı an itibariyle üst bandın üst seviyesinde işlem oluyor. A1 bitirsin malını bakalım. Sonra yolumuz devam eder inşallah.

HAFTALIK

8.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Hocam senin bu kısmetsizliğin enteresan. Sattıktan sonra bugün 5.34 alım ortalamana geldi. Hakikaten enteresan. Dökülenleri döktüler mi yoksa düşüşün tepkisi miydi yakında anlarız.

Sayfa 690/733 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •