Sayfa 692/733 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Yazan çizen yok hisse hareketsiz desen değil, çok pahalı milleti dökmüş kimse de yok desen değil, Yatırımcı profili anlamak adına soruyorum kim neden bu hisseden ne bekliyor?

Ben son 2 aydır. Az miktarlarla hissede pozisyon aldım. Marka değeri yüksek, iyi yönetilen bir şirket olduğunu düşündüğüm için hissesini ve finansal tablolarını inceledim. İşlem yaptığım dönemdeki gözlemim endeksin düşüşüne ve yükselişine daha hızlı şekilde uyum gösterdiği, endeks %3 düşerse 5 düşme %3 yükselirse %5 yükselme eğiliminde. Altını çiziyorum benim işlem yaptığım son iki ay için gözlemim bu. Fakat birçok hisse Pandemi öncesi zirvelerini ulaşıp geçmiş olmasına rağmen, vakko o zirvenin gerisinde dolayısıyla ben o zirve için tekrar harekete geçeceği ümidini Taşıdığım için tercih ettim dolayısıyla hedefim o zirveler civarı bir fiyat.
    O denli çöl olmuş ki buralar 10 günden fazladır kimse ağlanmak sızlanmak için bile yazmamış, bir ben mi avlandım burda. Diğer hisselerde ağlayan sızlayan çok. 5.5 lerden 3.92 lere ne hızlı bir düşüştü o öyle,

Hiç mi yok vakko da bir beklentisi olan

2.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    O denli çöl olmuş ki buralar 10 günden fazladır kimse ağlanmak sızlanmak için bile yazmamış, bir ben mi avlandım burda. Diğer hisselerde ağlayan sızlayan çok. 5.5 lerden 3.92 lere ne hızlı bir düşüştü o öyle,

Hiç mi yok vakko da bir beklentisi olan
    Bak kardeşim, geçen yazdım dendtıcı arkadaş vakkoda hareket yakın diye, ama hareket aşağı oldu, olsun bakalım, bizim maliyetler 5,60 ama mesele değil, gerekirse 80 yıl beklerim....

3. THY giyim işi bunda maske işinden ne kazandı merak ediyorum bilanço iyi gelmesi lazım temettüyüde kasaya attı bakalım ne bilanço açıklayacak kağıdı iyice unutturdular bir sessizlik var Yukarı bir hareket zamanı geldi gibi
    Ytd

4. Bilanço öncesi ısınma turları yapıyorsanki 😁
    Ytd

5. Kitapcı bu şirket thy elbise verecekti en oldu o iş, şirket -30 milyon zarar açıklamış, ciro önceki deneme göre yarı yarıya düşmüş. 2,70 den aldığımız günlere geri mi dönüyoruz.

6. Şirket ceosunun konuşması ile bilanço 90 derece terste bayan herşey güzel hedeflerimizi yakaladık diyor bilanço malesef tersi
    Ytd

7. Bu bilanço sonrası satış veya ortaklık gündeme gelmesi olası inşallah böyle bir olay yaşarız daha önce credit ile ön anlaşma yapıp şirketi pazara çıkarmışlardı
    Ytd

8. Sn. keremc,

Hoş geldiniz.Siz bu şirket için hiç yanılmıyorsunuz. Paylaştığınız öngörüler için teşekkür ederiz.

Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Yine yanılmadım yarın 5 üstü ve yeni zirvesine koşacak gibi duruyor çok ucuz kaldı
    ytd
     Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Hedef 6 üzeri bekleyen kazanır temettü parasıda Kasada kaldı bu arada
    Ytd

Sayfa 692/733 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz