Special Days Image
Sayfa 597/733 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Sapla samanı bir ayıralım sonra bakacağız pirincin tadına.midyata Prince giderken eldeki bulgurdan olmayalım da
    Hani bir reklam varya aynı mal george diye

vakko beymen siyam ikizleri gibi, birisi biraz tombul o kadar.

2. İz sürme tekniği

3.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Sayın kitapçı özelden mesaj attım ne dersun o konuda
    Bende cevap yazdım hemşerim, banka hissesi almıyorum ben, açıkçası bir fikrimde yok takip etmediğim için.

4. Haftaya yeni tepeyi bir test edelim😇
    Ytd

5. yüzdeoncu söylemişti hemşehrim, sermayeniz büyükse hisseye yön verecek kadar değilse sana gelmez bu hisse ( bunu da özellikle renklendirdim hisseler hakkında yazdıklarımı yanlış yorumlayanlar var pazarlama vs. sadece hisse hakkındaki beklentilerimi yazıyorum) gerçi uzun vadede kimse hiç bir şey yapamaz su akar yolunu bulur, her hisse mutlaka eninde sonunda temel verilerinin gerektirdiğ fiyata gider, buna kimse engel olamaz. zaten temel verilerle ucuz da değil, satılırsa marka değeri ve pazarını satacağı için o zaman 500 milyon dolar eder. o fiyata piyasa çekmez ama bu fiyatda da bırakmaz bilançolar güzelleştikçe.

yanlış hatırlamıyorsam 2014 de beymenin cirosu 1.3 milyar diye okumuştum, vakkoda bu yıl 1.5 milyara dayanır cirosu
    markalar bence eş değer vakkonun fazlası var eksiği yoktur

vakko ucuz(tamamen satış için diyorum) ama beymende anasının nikahına gitti o kadar da etmez fazla abarttılar. onun içinde boyner mağazalarıda var boyner mağazalarıda ykm'yi almıştı çok eskiden hepsi beraber, olsa benim param 5 milyardan 5 kuruş fazla vermem.
    Son düzenleme : kitapci34; 05-10-2019 saat: 01:09.

6. mukayese yapıyorum sn. MEDWİG gene kodese göndermeyin sıkılıyorum, aynı sektör olduğu için bunu hoşgörün lütfen.

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    E şimdilik sen haklisun hemşerum ama bende hakliyum boynerun piyasa değerune bakayimisun? 2O VAKKO EDEYİ.

OLMAZ OYLE ŞEY.
    şimdi dikkatimi çekti, karadenizliler 29 harfin dışına çıkmıyorlar, biz artvinliler 34 harfle konuşuruz. t,k,h, c harflerini birde boğazdan ve dili üst damağa değdirerek çıkarırız.K' yı 3 farklı şekilde çıkarırız.
    Son düzenleme : kitapci34; 05-10-2019 saat: 10:00.

8. Bu linki one cekelimde spegin malini takip edelim.

Sayfa 597/733 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •