Sayfa 498/733 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Fiziki teslimat artık yok bildiğim kadarıyla, alıp yastık altına atıp unutmak lazım

2. Thy işinin vakkoya yaptırılışıda satışı kolaylaştırmak için atılmış bir adımmış gibi geliyor bana, malum iktidar katar ilişkileri.
    Son düzenleme : kitapci34; 18-08-2019 saat: 01:13.

3. Bu hafta herşey belli olur yatırım alıma devam ederse bu sefer bu ortaklık işi olacak
    Ytd

4. Hadi yazdığım şeylere kızanlar iyice kızsınlar
    finansman probleminiz yok ve vakko' sunuz
    6 ayda 300 milyon üzeri brüt kar edebiliyorsanız, yılda 700 milyonu bulursunuz brüt karda
    satıyorsunuz ve türkiye pazarınızı, yurtdışı pazarınızı da alanlara teslim ediyorsunuz

kaç liraya satarsınız vakkoyu? 2006 da 2.40 civarı sattığım boyneri yıllar sonra 90 liralarda gördüğümü yazmıştım.

siz bana bakmayın kuruyorum işte, büyük düşünüyorum.
    Son düzenleme : kitapci34; 18-08-2019 saat: 01:57.

5. Arkadaşlar bu kağıdı 10 yıldır taşırım son 2 yıldır temettü vermeye başladı ve yatırımları bu sene bitiyor eninde sonunda ortaklık veya satış olacak son 2 yıl bunu işaret ediyor ama ky kalmayacak.Geçen sene ortaklık için yetki haberine 2.10 dan 5.40 a gitti.Büyük ihtimalle fiatta anlaşılamadı bu sene bu işin olacağına inananlardanım.Boyner 0,80 kuruşlardan elimde vardı onu satıp bu kağıda bulaştım Durum ortada ama burdada beklentinin çok büyük olduğuna inandığım için tutuyorum ara ara alsatlarla lotlarımı arttırıyorum
    Ytd

6. ky'nin bıstte hayal ettiği kazancı yakalaması ancak el değiştiren (değiştirme ihtimali olan) firmalarda pozisyon alıp sabırla beklemesiye mümkün oluyor
    yazmıştım marşhallın satışında 8 lira maliyetle bekleyip,18 ay civarı tutup 3 lira temetti aldıktan sonra 40 liraya sattığımı.
    keza içinde bulunmadım ama banvitte aynı şey yaşandı, 2. ile 2. 50 arası dalgalanan banvitin satılışıyla nerelere gittiğini yakın yeçmişte gördük, DOĞAN gazete de öyle oldu, fiyatı 4 ile 5 lirasasında dalgalanırken takasında bir değişim farkettim, akşamdan karar verdim sabah doğan gazete alacağım diye burada birşeyler oluyor diyede yazmıştım, sayın maharaj da hatırlar o yazdığımı, tam alacaktımki hisse taban oldu almaktan vazgeçtim sonrası MALUM.
    Son düzenleme : kitapci34; 18-08-2019 saat: 14:33.

Sn kitapçı34 yaptığınız ve yapılan analizlerle artık yazılan yazıldı ve bundan sonrası kısır döngü olur aynı şeyleri yazar dururuz.
    Artık bundan ötesini tahta fiyatlayacaktır.
    Arkaya yaslanıp herkesin kendi strateji ve tarzına hareket etmesini beklemek gerekir ki nihai hedefe de çok az yatırımcı ulaşacaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Sn kitapçı34 yaptığınız ve yapılan analizlerle artık yazılan yazıldı ve bundan sonrası kısır döngü olur aynı şeyleri yazar dururuz.
    Artık bundan ötesini tahta fiyatlayacaktır.
    Arkaya yaslanıp herkesin kendi strateji ve tarzına hareket etmesini beklemek gerekir ki nihai hedefe de çok az yatırımcı ulaşacaktır.
    Haklısınız sayın HAK, zaten bir 15 günlüğüne memlekete gidiyorum kısmetse. Bu arada bir şeyler olma ihtimali çok yüksek ve hissede olan ky'nin malını kaptırmaması için tüm samimiyetimle yazıyorum, hisse de tabanlar da tavanlarda görülebilir, büyük kapışmalar olabilir serin kanlı olunarak kenarda beklenmeli hisse taban olsa ne olur tavan olsa ne olur bu fiyatlarda? ufak şeylere takılmamak lazım, birde özelden tepkiler ve sorularda oluyor, tavrımın net olduğunun bilinmesini istiyorum.

artık bekleme zamanı.

kalın sağlıcakla.

selam ve dua ile
    Son düzenleme : kitapci34; 18-08-2019 saat: 14:42.

Sayfa 498/733 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •