Sayfa 508/733 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Hissemiz cikamiyor.3.50 ustune atip kalamadigi surece 2.90 ile 3 arasina geri dusmesi kuvvetli ihtimaldir.bu aralarda durmasi zor.

2. sayın yüzdeoncuya katılmıyorum, hissedeki hareketler sadece ky dökme, mal toplama çabasıdır, hem öyle hızlıca götürmeleri içinde bir sebep yok görünürde, dediğim gibi hisse öyle aman aman bir bilanço açıklamış değildir, gelecek bilançolar iyi olacak, dediğiniz rakamlara dönmesi için eski vakko hacimleri olması lazım, çok bariz hissenin buralarda konsolide olduğu, şimdilik dönebilmiş değilim, olurda dönebilirsem artık sittin sene satmam hisseden almak istediğim şeyi almadan.

3. Bugun hissede kademeli alislara basladim, girdigim hisselerde genelde orta vade dusunurum.. hedef fiyatlarima geldikce kademeli alimlarim devam edicek.. hayirlisi olsun bakalim

4. https://i.hizliresim.com/XbM1M7.png

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by giallorossopera Yazıyı Oku
    Bugun hissede kademeli alislara basladim, girdigim hisselerde genelde orta vade dusunurum.. hedef fiyatlarima geldikce kademeli alimlarim devam edicek.. hayirlisi olsun bakalim
    Hocam merak ettim.nasil bir sermayen var.ucyuz besyuzbin lotmu alacaksinda kademeli alima basladin ) valla ben kafaya koydumu aktiften yapistiriyom parami ) tabi bir kac hissede olmaya calisiyorum kitapcinin dedigi gibi duruma gore parite yapip yer degistiriyom.

6.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Hocam merak ettim.nasil bir sermayen var.ucyuz besyuzbin lotmu alacaksinda kademeli alima basladin ) valla ben kafaya koydumu aktiften yapistiriyom parami ) tabi bir kac hissede olmaya calisiyorum kitapcinin dedigi gibi duruma gore parite yapip yer degistiriyom.
    Herkesin sermayesi birileri icin az birileri icin coktur, o yuzden yorum yapamam😊
    dogru olan alim noktalari belirleyip yukari ciktikca almaktir dustukce de beklemek yada stop olmaktir.. stratejime gore, hizli yukselirse alimi 3 gunde de tamamlayabilirim yavas cikarsa 15 gunde de 1 ayda da.. onemli olan hedefledigim yere gelmesi ve hedef maliyete ulastigimda hissemin zaten bir miktar yukarida olmasi.. bakalim umarim gerceklesir

Alma sebebim ise guzellesmeye baslayan bilancolar ve ortaklik/satis beklentileri.. guzellesen bilanconun bu beklentilerle alakali olabiecegini dusunmem.. katar’a satilan beymen ve network ile gordugumuz tekstil sektorune yabanci ilgisi olmasi ve vakko’nun da buna niyeti olmasi..

Yatirim tavaiyesi degildir

7. piyasa müsaade etse 46 üzerinde kapanış yapacak tam oraya geliyor endeks bozuluyor.
    spek içinde ballı börek oluyor böylelikle milleti panikletiyor.

8. Evet bir miktar eksiyle geri döndüm, tüm çabam hissedeki ky'nin malını kaptırmaması içindi, ben becerebildim, yarından sonra tatildeyim. gittiğim hissede çok güzeldi ama fazla hantal ve vakkodaki beklentim büyük.

Sayfa 508/733 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •