Sayfa 369/733 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Beymen ve defacto halka arzi iptal oldu talep olmadigi icin.kriz ve secim icindeyiz.boyle bir ortamda vakkoyada kimse para verip ortak olmaz.ancak onceden anlasma imzalanmissa ayri.haliyle vakko ortaklik beklentisiyle 2.50 lardan 5 lere gelen bir hisse.bu ihtimal zayiflayinca haliyle geri basiyorlar.su anda bile satis ortaklik ihtimali olmasa pahali.bu endekste 2.50 lerde olurdu.yinede buna sukur.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    merhaba sn yüzdeoncu;

Klgyo hissesine darbe döneminden hemen önce sahiptim.
    saphire gökdeleni satmak istiyorlardı.
    darbe oldu malum herkes bu ülkede artık kim yatırım yapar&kim o gökdelene para verip alır dendi. (o dönem koşulları psikolojisi onu gösteriyordu)
    velhasılı bir süre sonra saphiree satıldı klgyo cook ciddi primler yaptı vs.vs.

zaman gerekli belki

bilanço için ise satış&ortaklık beklentisi ile bilanço makyaj vs yapıp muhtemel alıcılara şirin bi tablo göstermek istenebilir bu sebeple süpriz olmaz diyemiyorum bilançoda

selamlar

2.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    merhaba sn yüzdeoncu;

Klgyo hissesine darbe döneminden hemen önce sahiptim.
    saphire gökdeleni satmak istiyorlardı.
    darbe oldu malum herkes bu ülkede artık kim yatırım yapar&kim o gökdelene para verip alır dendi. (o dönem koşulları psikolojisi onu gösteriyordu)
    velhasılı bir süre sonra saphiree satıldı klgyo cook ciddi primler yaptı vs.vs.

zaman gerekli belki

bilanço için ise satış&ortaklık beklentisi ile bilanço ile makyaj vs yapıp muhtemel alıcılara şirin bi tablo göstermek istenebilir bu sebeple süpriz olmaz diyemiyorum bilançoda

selamlar
    Hocam haklisin.ben satilmaz demiyorum.satis muhabbeti bitmedigi surece cok su kaldirir.zaten 12 aylikta kar aciklamsi tememtu vermesi makyaj icin.buyuk ihtimal alicilar dedilerki kardesim sen hep zarar etmissin kar temmetun yok.seni niye alalim.bunlarda kendilerine ceki duzen veriyorlar.olumsuz bir haber gelmedigi surece sorun yok.masagi yukari zik zak.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Abiler bunun spegi ergen aklı sıra dalga geçiyor amk.o..lu

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Sedna-katre Yazıyı Oku
    Zaten düşeceğı kadar düştü.Bu saatten sonra kötü olsa ne olur.
    Bu tür laf edip çooook zarar eden gördüm. Ytd. İnşallah yukarı çıkar kağıt ama 3 ün altı olursa şaşırmam ytd

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu varlık barışı vakko ya yarar mı? ???
    Belki bu süreçte bi iş ilişkisi satın alma ortaklık falan gelebilir mi ????
    Yoksa kendimi mi avutuyorum????
    Cok zarar var cookkkkk...Hayırlısı olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Kademe atacak varmı

7. teknik olarak herşey hazır,kalkması için tahta yapıcının keyfini bekliyorum,sadece tahmin.

8. Bir tahminde benden (umarım yanılırım).Bilanço kötü büyükler haber aldı o sebeple gitmiyor.

Sayfa 369/733 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •