Sayfa 377/733 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    Sayin vakkozedeler , oncelikle hepinize gecmis olsun, burada atip tutan birkac tane arkadas vardi ,umarim onlar artik atip tutmayi keserler. Arkadasin birisi o kadar guveniyor ki kagida , umarim o guveni kara cikarmaz kendisini, ki yil sonu hedefleri felan inanilmaz... neyse bende 396 dan kagitla vedalastim kol, bacak birakip kactim ve bundan sonrada bu gibi sirketlerden uzak durmak konusunda epeyce guclendigimi dusunuyorum...Simdi bu vakkoyu neden bu kadar verdiler , asil soru bu ? ve halen ele vermeye devam edecekler mi ? sirketin piyasa degeri suanda 400 m TL civarinda , ama dunya gazetesi nasil bir yalan haber yapmisti,250 m EUR edecek ve satis yakin diye ve bu yalan haberden sonra hisse neredeyse %50 gibi bir prim yapti ve oradanda ele verdiler iste... ...ve haberden neredeyse 6 ay sonra sirket patronu cikiyor ve diyorki ben sirketi satmayacagim ve ortak alacagim.. Ulan neden haberden sonra cikip aciklamalarini duzgun yapmadin o zaman...!!! Neyse herkese gecmis olsun, ama bu kagidin dibi karanlik gibi duruyor nacizane... YTD
    Aynen katılıyorum yüzde 50 zararla ben de çıktım bunun tek sorumlusu patrondur. ...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sayın hissedarlar sevgili dostlar. Hepinize huzurlu sağlıklı ve mutlu bir hafta temennisiyle sözlerime başlamak isterim. Vakko'da satış olmayacağını hedefin ortaklık olduğunu çeşitli örnekler vererek ( siemens,ericsson v.s ) ilk dillendiren bildiğim kadarıyla benim. Bu durumu da defaatle belirtmiştim çünkü Vakkonun 250-300 milyon avroya satılacağını ve hissenin en az 30 lira olacağını yazan kişiler vardı ( burda ve diğer forumlarda).satış olmayacağını bu nedenle stratejinin ve beklentinin bu yönde oluşturulması gerektiğini yazmıştım. Sene sonu hedefimdeki fiyatı yüksek bulan arkadaşlar var, olabilir. Ancak stratejik ortaklık için aracı anlaşmasının imzalanması akabindeki periyotta 2.20-- 5.40 hareketini yapan bir hissenin şayet anlaşma reele döndüğünde kısa vadede 7.5 ila 8 lira arasında orta ve uzun vadede ise 10 lira üzeri bi değere ulaşabilecek olması hiç de ütopik değildir. Zarar nedeniyle Kol kesenlerimiz var bekleyip günden güne eriyenlerimiz var. Evet zor ve sancılı bir dönem. Sabır ve inanç herdaim kazanır. Bakınız, Vakko ile ilk tanıştığımda bu hisse 2 lirada dolanıp duruyordu, bırakın temettüyü her sene iflas etmişcesine zarar üzerine zarar geliyordu.Ancak markaya güvendim bi atraksiyon olacağına inandım çünkü firma hep kendisini geliştirmeye büyümeye endekslemiş idealleri olan kişilerle profesyonel çalışmalara başlamış en önemlisi de yatırımlarıyla gelecek vizyonunu oluşturmaya başlamış bir firmaydı. Üzerine gelen haberlerle de 5 liraları gördüm.sattım-aldım-sattım -aldım ve devam ediyorum. Bilançoda karlılıklar başladı, temettü veriliyor artık ve bu durumlar daha da iyiye gidecek. Ben şirkete güveniyorum. Düşüş fazla oldu evet ancak bunu Vakko özeline indirgemek bence acımasızlık olur, bakın diğer hisselere görün taa 2 sene önceki fiyatlara dönenler var, senelik değişimde +50 iken -35lere düşenler var. Bakın araştırın inceleyin.bankacılık endekslerine bakın, enerji hisselerine bakın, halka arzlara bakın. Her taraf tarumar. Hepsini yazmaya kalksak sayfalar yetmez. İç Siyasi gelişmeler , dış konjonktürel olaylar derken son durumumuz bu. Biz bu gelişmeleri önceden bilemezdik. Son olarak şunu söyleyeyim kimseye yatırım tavsiyesi verecek donanıma bilgiye dağarcığa sahip değilim. Yazdıklarım kişisel görüşümdür. Ben şirkete de patrona da özellikle de jaklin hanıma güveniyorum . Beklerim istedipşm fiyat gelince satarım. Satmayan zararda da karda da değildir. Bu iş sabır ve inançla ilgili. Herkese hayırlı kazançlar.

3. Düşerse sana ne? Çıkarsa sana ne ? İyilik meleği misin sen, yoksa aşağılık bir spek uzantısı mı? Milletin algilariyla neden oynayıp duruyorsun? 3000 kusur mesaj atmışsın.. eline ne geçti? Madem uzmansin kağıdını al sat tut ne halt edersen et... Normal bir yatırımcı batar ya da zEngin olur ama kimsenin haberi olmaz, sen ne diye burada manipülasyon yapıyorsun ki?
    Çok daha galiz laflari hak ediyorsun ama yazamadiklarimi anlarsın artık...

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Burda bamgüm laflamaya başlayan çok türeme çıktı. Kimse kimseye al demez sat demez. Diyemez. Diyenin de dediğine uyanın borsada parasını hüpleyiverirler. Forum insanların görüşlerini düşüncelerini ve en önemlisi de temennilerini yazıp paylaştıkları yerdir. Burda insanların birbirlerine moral vermesi herşeyin düzelebileceğini gelecekte kazançlı mutlu günlerin olabileceğini unutturmamak ve insanların karamsarlığını bir nebze de olsa dağıtmak adına paylaşımlar yapmak gereklidir. Bu umut satmak hayal pompalamak değildir. Gerçek budur. Hisse bugün 1 liradır seneye 100 lira da olabilir. Borsanın gerçeği bu.

5. 3.04 3.05 üzerine atarsa rahatlar teknik olarak hem düşeni kırar hemde uzun vadeli trend desteğinin üzerine çıkar ki yukarı dogru akım başlar düşüncesindeyim.bu güç olur mu derseniz hem sektörü hem bilançosu ile++++++++++son söz piyasanın.......

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Acelesi yok.. 2,5 lerden toplasin biraz daha... Nasıl olsa 50 liralık kağıt

7.  Alıntı Originally Posted by ardaviraf Yazıyı Oku
    Acelesi yok.. 2,5 lerden toplasin biraz daha... Nasıl olsa 50 liralık kağıt

Ne içiyorsun adamım!! Sende güzel kafa yapmışş millet dö.. nün derdinde git başka yerde eğlen !!

8. var bunda bir tuhaflık. düştükçe düşesi geliyor...

Sayfa 377/733 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •