Sayfa 445/733 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon
Arama sonucu : 5864 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by memet24 Yazıyı Oku
    Süper bilanço Tavan hayırlı olsun

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizin gibi yazanları gördükçe hisseden kaçmak lazım. Ne demek tavan hayırlı olsun, nerden biliyorsunuz? Her iyi bilanço açıklayan hisse tavan olsaydı endeks de şuan 110 binleri devirmişti.

2.  Alıntı Originally Posted by resital Yazıyı Oku
    Sizin gibi yazanları gördükçe hisseden kaçmak lazım. Ne demek tavan hayırlı olsun, nerden biliyorsunuz? Her iyi bilanço açıklayan hisse tavan olsaydı endeks de şuan 110 binleri devirmişti.
    Ne yani yorumcunun biri tavan olacak dedi diye hisselerimizi mi satalim Ben ne sizin gibi ne de onun gibi dusunuyorum. Bilancosuna gore hisse fiyati oldukca uygun, gecen sene temettu vermeye de basladi. Tam al yat hissesi.

3. Eşleşme kaç gören var mı rica etsem

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by scrat Yazıyı Oku
    Ne yani yorumcunun biri tavan olacak dedi diye hisselerimizi mi satalim Ben ne sizin gibi ne de onun gibi dusunuyorum. Bilancosuna gore hisse fiyati oldukca uygun, gecen sene temettu vermeye de basladi. Tam al yat hissesi.
    Sayın scrat olayı çarptırmaya gerek yok, ben kesin bir ifade kullanmıyorum. Yani böyle yorumlar var diye hisse düşecek demiyorum. Fakat tavan hayırlı olsun demek kesin bir yargıdır ve birçok kişiyi etkiler. Hisse gaplı açıldı beki bir çok kişi atladı, mesala o gapı kapatmak için 3.03 lere kadar salsa ve sabah atlayanlar zararına verse hoş mu?

Kağıt için ben de bekleme taraftarıyım , ben de bu hisseye yatırım yaptım. Herkese bol kazançlar

5. Geçen sene vergi dairesine göre bilanço %10 fazla gelmiş, bu seneye kıyaslarsak bilanço 80 milyon civarı gelmeli bir oyun çevirmezlerse. Ee sermaye 160 karın 80 gelmiş. Normal şartlarda fk 10 hesaplansa hisse 5 lira olmalı, hadi diyelim faiz ortamı var fk 6-7 düşünelim hisse en kötü 3.5-4 arası olması lazım.Bunlar benim şahsi görüşlerim arkadaşlar yatırım tavsiyesi olamaz.

6. Kocaeli'nde kaçak vakko çanta yakalamışlar, taklitlerinden sakınınız çantacının alası bunlar (:

7. Valla olması gerekn oydu ama olmadı her söylenen tutmuyor yoksa gerçekten güzel bilanço

8.  Alıntı Originally Posted by memet24 Yazıyı Oku
    Valla olması gerekn oydu ama olmadı her söylenen tutmuyor yoksa gerçekten güzel bilanço

Dur bakalım bir silkeleme yapsınlar
    ytd

Sayfa 445/733 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •